Gorbatsjova naiste koondise treeninglaagrist: hea soojendus enne uut klubihooaega

29.07.2022

Käesoleva nädala viimastel päevadel kogunes Tartumaal laagrisse Eesti naiste käsipallikoondis. Teiste hulgas osaleb treeningutel ka äsja esimese eduka välishooaja Itaalias lõpetanud Reval-Spordi kasvandik Polina Gorbatsjova.

"Kokkuvõttes oli eelmine hooaeg minule heaks kogemuseks. Kuigi kohati segasid vigastused, mis tekkisid äkilisest koormuse tõusust, siis viimastel kuudel suutsin siiski platsile naasta ja häid esitusi näidata," alustas Erice AC Life Style-i klubi värve esindanud eestlane.

"Eelmisel aastal juhendas meie tegevust hispaanlasest treener, kellega meil klappis koostöö hästi. Nüüd on aga klubis ees ootamas treenerivahetus ning uue itaallase kohta mul hetkel veel palju infot ei ole. Järgmisest nädalast naasen klubi juurde ja siis saan kindlasti juba parema pildi ette," jätkas debüüthooajal 18 mänguga 78 väravat visanud Gorbatsjova.

"Eesti koondise laagrist on alati tore osa võtta. Koormused on meil hetkel madalamad, kui klubi juures, kuid see on ka arusaadav, kuna paljudel naistel on suvepuhkused selja taga ning töö alles algab. Usun, et see nädalavahetus on mulle heaks soojenduseks. Saan võistkondliku treeningu tunnetuse taas kätte, enne kui uuel nädalal Itaaliasse naasen," lõpetas 2021. aasta Eesti hooaja parim väravakütt.

Eesti naiste koondise jätkab treeninglaagris Kallastel, kus suurem rõhk on füüsilisel koormusel ning kogunemine lõpetatakse laupäeval päädivate Eesti rannakäsipalli meistrivõistlustega Alatskivil.

Eesti naiste käsipallikoondis treeninglaagriks:

Alina Molkova (Lissaboni Benfica/Portugal), Polina Gorbatsjova (AC Life Style Erice/Itaalia), Angelika Šalk, Anastassia Volkova, Anastassia Bušina, Maria Mironova, Inga Bušina, Darja Belokurova (kõik Reval-Sport/Mella) Maarja Treiman, Eliisabet Põldver (mõlemad Aruküla/Mistra) Teele Utsal, Kerli Jõks, Gertu Jõhvikas, Laura Kärner, Simona Koppel, Johanna Kalgan, Marjette-Maie Müntser (kõik HC Tabasalu/Audentes) Angelina Samoylova, Valeria Pavlenko, Diana Laosaar (kõik Reval-Sport/Kopli)

Peatreener: Taavi Tibar Treenerid: Merit Moro ja Ella Kungurtseva Mänedžer: Sten Toomla Füsioterapeut: Triin Kont

Pildil: Äsja esimese välishooaja lõpetanud Polina Gorbatsjova Eesti koondisse treeninglaagris (Foto: Marie-Johanna Kippar)

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner