Finaal ja pronksimängud ajakava

06.05.2019

2019 aasta Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste finaal ja pronksimängude ajakava:

20.05.19 19:00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper vs  COOP Põlva

Finaalmängud mängitakse ühe meeskonna 3 võiduni. Pronksimängud mängitakse ühe meeskonna kahe võiduni.

Tulemuste arvestamine:

1. Veerand-, pool-, finaalis ja 3. koha mängudes mängitakse kõik mängud kuni ühe võistkonna paremuse selgumiseni.

1.1.   Juhul kui mängu normaalaeg lõppeb viigiliselt mängitakse 1. lisaaeg 2 x 5 minutit.

1.2.   Juhul kui 1. lisaaeg lõppeb viigiliselt, selgitatakse võitja 7-meetri karistusvisetega.

1. Võitja selgitamine 7 –meetri karistusvisetega

2.1.   Mõlemast võistkonnast viskavad 5 erinevat mängijat igaüks ühe 7-meetri karistusviske.

2.2.   Juhul kui esimese 7-meetri visete seeria järel on seis viigiline määratakse uuesti 5 mängijat mõlemast meeskonnast, kes igaüks sooritab ühe 7-meetri karistusviske. Visata võivad ka need mängijad, kes sooritasid viske eelmises voorus.

2.3.   Sellist tegevust korratakse 5-viskeliste seeriatena kuni ühe meeskonna esimese paremuseni samas viskevoorus.

2.4.   7-meetri karistusvisete sooritamisel ei tohi osaleda mängijad, kes on diskvalifitseeritud, eemaldatud mängu lõpuni või kel on kehtiv 2-minutiline eemaldamine.