Esiliiga võidud viisid endaga koju HC Tallinn 2 ja HC Kehra/Primend

07.11.2022

Eile toimusid kaks esiliiga mängu - mõlemad Tallinnas. HC Tallinn 2 astus vastamisi HC Viimsiga ning Tallinna KA/Audentes HC Kehra/Primendi meestega. Võitlusest väljusid võitjatena HC Kehra/Primend, alistades Audentese seisuga 21:33 ning HC Tallinn 2, võites Viimsit seisuga 32:21.

Tallinna KA/Audentese resultatiivsemad mängijad olid Erik Matt 7 väravaga ning Jasper Arnover ja Mark Lillenberk 5 väravaga. Jasper Arnover eilsest mängust HC Kehraga: “Mäng algas meie jaoks väga rabedalt. Me ei olnud mänguks nii hästi valmis kui Kehra. Rünnakul leidsime küll viskepositsioonid üles, kuid tekkis suuri probleeme realiseerimisega. Kaitses jäi puudu agressiivsusest ja niimoodi Kehra eest ära läkski. Teine poolaeg oli suhteliselt sarnane, kuid suutsime mingites olukordades rohkem kuue pealt sisse visata. Loodame, et järgmistes mängudes on tiimivaim parem, oleme rohkem valmis ning küll siis mängupilt ka paraneb.”

HC Kehra/Primend suurimad väravakütid olid Kristofer Liedemann 9 väravaga, Martin Kikkas 6 väravaga ning Ruudi Ottissaar, Artur Gur-Arje ja Oskar Luks 4 väravaga. HC Kehra/Primendi treener Indrek Lillsoo mängust Audentesega: “Eelmise vooru mäng jäi meil ära ja oli tunda mängupausist tulenevat rabistamist. Kaitses mängisime hästi ja väravavaht Rainer Seermann seisis väga kindlalt taga. Kontrollisime mängu ja said ka nooremad, kogenematumad poisid rohkelt mänguaega.”

HC Tallinn 2 meeskonna resultatiivsemateks olid Kristjan Järv ja Jorma Käsper 6 väravaga, Taavi Tibar ja Mihkel Vaher 5 väravaga ning 4 väravaga panustas Martin Pihlamägi. “Mäng oli väga hea ja kaitse toimis. Rünnakul tegime natukene liiga palju praaki, kuid lõppkokkuvõttes saame tulemusega väga rahul olla,” kommenteeris eilset mängu mängija Martin Pihlamägi.

HC Viimsi parimad väravaviskajad olid Otto Karl Kont 7 väravaga ning 3 väravaga panustasid Ats Pinnonen, Andreas Lill, Henri Laanemets ja Siim Markus Saarend. HC Viimsi resultatiivsema mängija Otto Karl Kondi arvates tegi meeskond halva esituse: “Kaitses lasime lihtsalt vastased läbi ja tundus nagu kõik, mis trennides teinud olime, unustati platsile saades ära. Rünnakul suures osas ei suutnud me nende väravavahti üle mängida. Nii rünnakul kui ka kaitses tundsime puudust oma põhitaladest Siim Pinnonenist ja Kert Liinatist. See oli ideaalne võimalus kellelgi teisel esile tõusta, aga sellest ei haaratud kinni.”

 

Järgmised esiliiga mängud:

08.11.22  18:00   Kehra Spordihoone                   HC Kehra/Primend vs Viljandi SK/Pärnu

08.11.22  19:00   Tapa Spordikeskus                    SK Tapa/Tapa valla SK vs Põlva/Arcwood

10.11.22  19:00   Viimsi kooli spordihoone          HC Viimsi vs Coop Põlva

10.11.22  19:30   Kuristiku Gümnaasium             HC Tallas vs HC Tallinn 2

 

Foto: HC Kehra/Primend lahkus Tallinnast võidupunktidega (Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit, arhiiv).

 
Banner Banner Banner Banner Banner