06.04.2019

Esiliiga veerandfinaalmängude ajakava:

09.04.2019 19:00 Tartu Ülikooli Spordihoone VF1 Tartu Ülikool ja HC Tallinn 2
11.04.2019 18:00 Kuristiku Gümnaasiumi spordisaalis VF2  HC Tallas ja OSKAR
13.04.2019 15:00 Kuristiku Gümnaasiumi spordisaalis VF1 HC Tallinn 2 ja Tartu Ülikool
14.04.2019 17:30 Kristiine Sport (Forelli 12) VF2 OSKAR ja HC Tallas

Süsteem:
Esiliiga veerandfinaalmängud mängitakse Eurokarika põhimõttel, kohtudes üks kord kodus ja üks kord võõrsil.

Tulemuste arvestamine:

1. Võit annab 2 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti, VF saadud punktid summeeritakse.
  2. Juhul kui mõlemal meeskonnal on võrdselt punkte, selgitab paremuse kahe mängu kokkuvõttes:
    2.1.    väravate vahe;
    2.2.    suurem visatud väravate arv võõral väljakul;
    2.3.    juhul kui käesoleva punkti alapunktides 2.1 ja 2.2 toodud kriteeriumite alusel ei ole võimalik pärast teist mängu võitjat selgitada, siis sooritatakse 7-meetri karistusviskeid.
  3. Võitja selgitamine 7 –meetri karistusvisetega
    3.1.    Mõlemast võistkonnast viskavad 5 erinevat mängijat igaüks ühe 7-meetri karistusviske.
    3.2.    Juhul kui esimese 7-meetri visete seeria järel on seis viigiline määratakse uuesti 5 mängijat mõlemast meeskonnast, kes igaüks sooritab ühe 7-meetri karistusviske. Visata võivad ka need mängijad, kes sooritasid viske eelmises voorus.
    3.3.    Sellist tegevust korratakse 5-viskeliste seeriatena kuni ühe meeskonna esimese paremuseni samas viskevoorus.
    3.4.    7-meetri karistusvisete sooritamisel ei tohi osaleda mängijad, kes on diskvalifitseeritud, eemaldatud mängu lõpuni või kel on kehtiv 2-minutiline eemaldamine.