Aruküla võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

03.10.2022

Aruküla võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

30. september-2. oktoober 2022 toimusid Valga Spordihoones noormeeste D (2010 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning kahel viimasel mängupäeval 1.-2. oktoober mängisid võistkonnad kohamänge 1.-8. koht ja 9.-13. koht.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla  treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum

2. Põlva Spordikool  treener Kalmer Musting

3. Valga Käval  treener Veiko Luik

4. HC Kehra  treener Indrek Lillsoo

5. Tapa valla Spordikool/SK Tapa  treener Elmu Koppelmann

6. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Martin Kokkuta

7. SK Reval-Sport/Mustamäe  treener Ragnar Põldma

8. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

9. Viljandi SK  treener Marko Koks

10. HC Tallas  treener Mihkel-Matteus Luik

11. HC Tabasalu  treener Cristlin Kuldmaa

12. HC Pärnu/Paikuse  treener Toomas Heinla

13. HC Tallinn  treenerid Risto Lepp, Kaivo Thomson

 

EKV 2022 D klass karikavõitja Aruküla.JPG

I

Aruküla

1

Sebastian Nõlva

2

Uku Korjus

3

Harold-Manfred Vilberg

4

Uku Madis Sõnajalg

5

Risto Köst

6

Kristofel Tann

7

Denis Kašuba

8

Henri Bernhardt

9

Robin Raen Lõõnik

10

Egert Andri Pavljutsok

11

Johannes Kasemaa

12

Ats Korjus

13

Kaur Kerson

14

Mathias Mäelt

15

Fred Semidor

Treener:

Toivo Järv

Treener:

Andrus Rogenbaum

 

EKV 2022 D klass II koht Põlva SK.JPG

II

Põlva Spordikool

1

Gregor Gondiu

2

Daniel Haabma

3

Oliver Järvela

4

Silver Järvela

5

Marcus Vaheoja

6

Martin Kähr

7

Mathias Lihtmaa

8

Remy Lokk

9

Richard Orti

10

Benor Perlov

11

Rasmus Eric Rose

12

Jüri Saan

13

Riivo Jermotšenko

14

Kristofer Tootsman

15

Jakob Urman

16

Uku Varusk

17

Romet Vool

Treener:

Kalmer Musting

 

EKV 2022 D klass III koht Valga Käval.JPG

III

Valga Käval

1

Rando Liiskmaa

2

Kert Raide

3

Rico-Rander Kasuk

4

Egor Akulitš

5

Nikita Jänes

6

Raimo Siimon

7

Mihkel Lepik

8

Jürgen Mõistus

9

Jegor Derda

Treener:

Veiko Luik

 

EKV 2022 D klass parim mängija Uku Korjus Aruküla.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla meeskonnast

EKV 2022 D klass parim väravavaht Rando Liiskmaa Valga Käval.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Rando Liiskmaa Valga Käval meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Sebastian Nõlva

 

Aruküla

2.

Romet Vool

 

Põlva SK

3.

Rando Liiskmaa

 

Valga Käval

4.

Marek Joost

 

HC Kehra

5.

Kerdo Ozerov

 

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

6.

Oliver Gremberg

 

Tallinna Käsipalliakadeemia

7.

Karel Ligi

 

SK Reval-Sport/Mustamäe

8.

Hardi Kuresoo

 

HC Viimsi

9.

Chris Robin Krabi

 

Viljandi SK

10.

Daniel Sankovitš

 

HC Tallas

11.

Kenert Kippari

 

HC Tabasalu

12.

Renee Reimets

 

HC Pärnu/Paikuse

13.

Artur Kevlitš

 

HC Tallinn

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EKV-PD

 
Banner Banner Banner Banner Banner