Alatskivi rannakäsipalli etapi tulemused

24.07.2016

Alatskivi rannakäsipalli etapi tulemused

23.juulil toimus selle rannakäsipalli hooaja esimene Eesti lahtiste meistrivõistluste etapp rannakäsipallis. Võisteldi kaheksas vanuseklassis, kokku osales 48 võistkonda.

Esimese etapi tulemused:
Naised
1. Reval of Originals Kerli Jõks, Kim-Ly Hoang, Ragne Rohumäe, Alina Molkova, Linda Veski, Diana- Christina Toos, Diana Mere, Milena Podzigun, Anneta Jefimova
2. Padise Maarja Põldver, Inna Baranova, Silva Siimann, Mari-Anne Mee, Marie Urvik, Eliisabet Põldver, Siiri Uusküla
3. Põlva Janeli Patrail, Hanna Rein, Katrin Karuauk, Kristi Peedomaa, Kai Utt, Liia Konks
4. HC Kehra
5. HC Tallinn
6. SK Tapa

Mehed
1. Põlva Serviti Jürgen Lepasson, Indrek Neeme, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend, Robin Oberg, Sander Sarapuu, Tõnis Kase treener Kalmer Musting
2. Viljandi HC Robert Lõpp, Rasmus  Ots, Ott Varik, Mikk Varik, Sander Aasmäe, Marko Koks
3. 4teams/Andera´s Shop Sten Toomla, Taavi Tibar, Kaupo Liiva, Owe-Martti lemsalu, Kaspar Lees, Kaimar Lees, Aleksander Tunnd, esindaja Andera Avarlaid
4. HC Eliit
5. SK Tapa
6. HC Lammer
7. HC Tallas

Tüdrukud 2000
1. Põlva SK 1 Teele Utsal, Selma Rein, Merilyn  Lill, Liisa Teppo, Tuuli Ilus, Maarja Kongi treener Maie Utt
2. Põlva SK 2 Greete Märtson, Rutt Kahre, Anhelika Lodeson, Laura Noormets, Salme Rein, Gendra Vahtra, Helena Kink treener Maie Utt
3. SK Tapa Mia-Marii Tederkull, Jete Lisett Neerot, Gerda Staadi, Lisbeth Torm, Airi Võsuri treener Mare Neps
4. HC Kehra

Tüdrukud 2004
1. Padise Jaana Nuut, Annabel Voolaid, Lili Marelln Vader, Maria Viisitamm, Victoria Kohv, Liisi Roos treener Siiri Uusküla
2. Aruküla SK Anett Vare, Varoly Aruvel, Triin Kadi Järve, Anastasija Pavlova, Jenny Mednikova, Katharina Eremeeva treener Andrus Rogenbaum
3. SK Tapa Jenni Vorontsov, Elisa Lampe, Sabina Karajev, Keitlin Tomentšuk, Ksenia Potapova, Kairi Lesnõh, treener Mare Neps

P1999
1. Põlva SK 1Alfred Timmo, Tõnis kase, Marken Järv, Mathias Rebane, Kristo Toom, Christofer Viilop treener Kalmer Musting
2. Põlva SK 2 Taniel Sermat, Karl Kannik, Kevin Klaus, Keiro-Peeter Kottisse, Eedi Jääger, Jaanus Peeter Rüütli, Sven Hallap treener Kalmer Musting
3. Viljandi SK 1 Martin Allikalt, Alex Toom, Kristo Kungla, Simon Drõgin, Henn- Hendrik Sepp, Sander Izjumov, Richard Mutli treener Marko Koks
4. SK Tapa
5. HC Kehra
6. Valga Käval
7. HC Tallas
8. Viljandi SK 2

P2001
1. Põlva SK 1 Raimond- Eric Jaanus, Nikita Ossimov, Ragnar Pügi, Fred- Eric Kärblane, Kris- Normal Lavrikov treener Kalmer Musting
2. HC Kehra 1 Erik Presnov, Aleksandr Klemets, Marko Maurer, Sten-Mart Selberg, David Mamporia, Radislav Krutitšenko treener Indrek Lillsoo
3. Aruküla SK Markus Meiner, Markus Kask, Rene Vahu, Ander Vilumets, Martin Kalvet, Rauno Kopli, Robert Reinumägi, Hardi Raukas treener Andrus Rogenbaum
4. HC Kehra 2
5. Viljandi SK
6. Põlva SK 2
7. SK Tapa

P2003
1. Põlva SK 1 Kermo Saksing, Markus Lina, Lauri Land, Sten- Silver Tigas, Romet Kund, Bruno Ojatamm, Markus Leesalu treener Rein Suvi
2. Viljandi SK Karl-Hermann Seeder, Oliver Ruut, Aleksander Pertelson, Robin Liinsoo, Kaidar Keres, Hendrik Koks treener Marko Koks
3. SK Tapa Madis Valk, Jens Ülesoo, Ilja Kosmirak, Sten Reinvart, Endrik Jaanis, Karl Kramm, Markus Roosipuu treener Aron Jaanis
4. Aruküla SK
5. Viljandi SK 2

P2005
1. Põlva SK 1 Alar Mattus, Aron Saarna, Dravol Paalmann, Indrek Niinepuu, Martin Veiko, Reio Kähr, Andero Hääl, Marten Hinn treener Kalmer Musting
2. Viljandi SK Jaan- Paul Varik, Kimon Volkov, Kenet Toom, Carlis Kuimets, Kaspar Oja treener Rasmus Ots
3. Põlva SK 2 Karlis Kalk, Romet Viljus, Mattias Anni, Egert Land, Jass Einassoo, Karl- Rasmus Suvi, Andero Pikk, Airon Saarna treener Rein Suvi
4. Alatskivi Juku 2
5. SK Tapa
6. Alatskivi Juku 1
7. Aruküla SK

Järgmine etapp toimub 30.juuli 2016 Põlva järve ääres ja viimane etapp 06.august 2016 Viljandi järve ääres.

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP