Viljandi Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste A-vanuseklassi käsipallis

08.11.2020

Viljandi Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste A-vanuseklassi käsipallis

6.-8. november 2020 toimusid Aruküla spordihoones noormeeste A (2001 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kuus meeskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Viljandi Spordikool  treener Marko Koks
2. HC Tallas/Tallinna Spordikool  treenerid Jüri Lepp, Eddy Leitsar
3. Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa  treener Aron Jaanis
4. Põlva Spordikool  treener Rein Suvi
5. HC Viimsi  treener Ain Pinnonen
6. HC Tallas/Aruküla  treener Toivo Järv

 2020EKV PA2001 I koht ViljandiSK.jpg

I

Viljandi Spordikool

1

Kevin Hunt

2

Aleksander Pertelson

3

Hendrik Koks

4

Martin Braun

5

Carl-Alex Kukk

6

Robin Liinsoo

7

Mihkel Lõpp

8

Kaidar Keres

9

Oliver Ruut

Treener:

Marko Koks


2020EKV PA2001 II koht HCTallas_TallinnaSK.jpg 

II

HC Tallas/Tallinna Spordikool

1

Karmo Harju

2

Martin Kalvet

3

Markus Kask

4

Andreas Klammer

5

Siim Kristjan Piirsalu

6

Karl Kramm

7

Enrico-Alex Künnapas

8

Jaan Läänmäe

9

Lauri-Ürjo Mere

10

Patrick Padjus

11

Ants Pajuste

12

Andreas Parve

13

Kermo Pilden

14

Nikita Piskunov

15

Rain Sivonen

16

Danel Zigadlo

Treener:

Jüri Lepp

Treener:

Eddy Leitsar

 2020EKV PA2001 III koht TapaVSK_SKTapa.jpg

III

Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa

1

Jens Ülesoo

2

Madis Valk

3

Endrik Jaanis

4

Sten Reinvart

5

Lauri  Lande

6

Roger Musskat

7

Ilja  Kosmirak

8

Markus Roosipuu

9

Marcus Rättel

10

Artur Morgenson

11

Karl  Kanna

12

Tanel Kari

13

Arles  Abel

Treener:

Aron Jaanis

 

 EKV2020 PA2001 turniiri parim mängija Mihkel Lõpp.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Mihkel Lõpp Viljandi Spordikooli meeskonnast

 

2020EKV PA2001 turniiri parim väravavaht Kaidar Keres.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Kaidar Keres samuti Viljandi Spordikooli meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Aleksander Pertelson

Viljandi Spordikool

2.

Martin Kalvet

HC Tallas/Tallinna Spordikool

3.

Tanel Kari

Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa

4.

Lauri Land

Põlva Spordikool

5.

Kregor Jakobson

HC Viimsi

6.

Arno Vare

HC Tallas/Aruküla

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2020-EKV-PA

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP