Viljandi Spordikooli võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

22.12.2019

Viljandi Spordikooli võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

21.-22. detsember 2019 toimus Tapa spordikeskuses noormeeste B (2003 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi 2019 Eesti karikavõistluste nelja parema finaalturniir (Final4) käsipallis. Pärast laupäevaseid poolfinaalmänge mängiti pühapäeval pronksi- ja finaalkohtumine.  

Tulemused

Lõppjärjestus:
1.Viljandi Spordikool  treenerid Marko Koks, Martin Braun
2.Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treenerid Aron Jaanis, Paavo Nelke
3.Põlva Spordikool treenerid Rein Suvi, Kalmer Musting
4.Tallinna Käsipalliakadeemia treenerid Madis Kokkuta, Heldur Sepp
5.HC Tallas  treenerid Jüri Lepp, Eddy Leitsar
6.HC Viimsi treener Ain Pinnonen
7.HC Kehra  treener Janar Mägi
8.Aruküla Spordiklubi  treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
9.Valga Käval  treener Andris Uibo

 web2019 EKV PB2003 karikavõitja Viljandi SK.jpg

I

Viljandi Spordikool

1

Kaidar Keres

2

Aleksander Pertelson

3

Karl Kask

4

Marttin Vendelin

5

Carl- Alex Kukk

6

Hendrik Koks

7

Robin Liinsoo

8

Jürgen Aas

9

Mario Tael

10

Oliver Ruut

Treener:

Marko Koks

Treener:

Marin Braun

 

 web2019 EKV PB2003 II koht SK Tapa_Tapa valla SK.jpg

II

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Madis Valk

2

Jens Ülesoo

3

Endrik Jaanis

4

Sten Reinvart

5

Markus Roosipuu

6

Lauri Lande

7

Marcus Rättel

8

Karl Kramm

9

Ilja Kosmirak

10

Roger Muskat

11

Sergo Leht

12

Robin- Gregor Müntser

Treener:

Aron Jaanis

Treener:

Paavo Nelke

 

web2019 EKV PB2003 III koht Põlva SK.jpg

III

Põlva Spordikool

1

Kermo Saksing

2

Sten- Silver Tigas

3

Markus Lina

4

Mihkel Maspanov

5

Lauri Land

6

Taavi Vool

7

Karl Markus Kannel

8

Hendrik Kink

9

Randel Matthias Lepp

10

Andero Vius

11

Kevin Pütt

12

Kevin Tühis

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Kalmer Musting

 

2019 EKV PB2003 turniiri parim mängija Aleksander Pertelson.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli võistkonnast

 

web2019 EKV EKV PB2003 turniiri parim väravavaht Madis Valk.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Madis Valk Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli võistkonnast.

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Hendrik Koks

 

Viljandi Spordikool

2.

Ilja Kosmirak

 

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

3.

Kermo Saksing

 

Põlva Spordikool

4.

Artur Gur- Arje

Tallinna Käsipalliakadeemia

5.

Rasmus Miller

HC Tallas

6.

Andreas Kepp

HC Viimsi

7.

Mihkel Parm

HC Kehra

8.

Arno Vare

Aruküla Spordiklubi

9.

Jan Pezonen

Valga Käval

 

Lisainfo:  http://handball.ee/est/2019-EKV-PB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP