Viimsi spordikeskus võõrustas TERE Miniliiga algajatesarja hooaja kolmandat poiste etappi

17.03.2018

Viimsi spordikeskus võõrustas TERE Miniliiga algajatesarja hooaja kolmandat poiste etappi

Viimsis toimus laupäeval 17. märtsil TERE Miniliiga algajatesarja etapp poistele. Viimsi spordikeskus võõrustas HC Tallinna korraldamisel poiste kolmandat etappi. Võistlustel osalesid 2008. ja 2009. aastal ning hiljem sündinud poiste võistkonnad. Kolmandal etapil osales algajatesarjas 14 poiste võistkonda ehk kokku oli käsipalliväljakutel mänguhoos ligikaudu 150 väikest käsipallurit.

Võistluspäeva hommikul toimus traditsiooniliselt noorkohtunike koolitus. Miniliiga algajatesarjas toimuvate kohtumiste tulemuste üle arvet ei peeta, kuid noorkohtunikud peavad väljakul jälgima, et rünnakul olev mängija teeks korraga ainult ühe põrgatuse ning et kaitsetegevuses ei esineks kehakontakti.

TERE Miniliiga algajatesari aitab väikestel käsipalluritel eelkõige täiustada söödu- ja püüdmisoskust ning arendavad võistkonna koostööd. Käsipalli mängimine aitab väikestel poistel ning tüdrukutel tugevdada kehahoidu ning käte ja jalgade liigutustegevust, mille kaudu paraneb üldine koordinatsioon. Mängupäeva lõppedes lähevad kõik lapsed koju rõõmsate ja õnnelikena, sest lisaks toredale mängulisele võistluspäevale premeerib piimatööstus TERE kõiki minikäsipallivõistkondi maitsva kingikotiga.

Osalejad Viimsi etapil

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP