Tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise alustas aastat kindla võiduga

07.01.2018

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel sai tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise alanud aasta esimeses kohtumises võõrsil 34:15 (19:8) jagu HC Tallinnast ning jätkab ainsana täiseduga. Tallinlannad pole seevastu ainsa naiskonnaga punktiarvet avanud.

Tallinn haaras Kuristiku Gümnaasiumis toimunud matšis kolme minutiga algedu 2:1, kuid viis minutit hiljem oli Padise ees 4:3. Seejärel viskasid külalised kolm väravat järjest, suurendades eduseisu 7:3-le. Kuigi külalised vastasid sellele kahe tabamusega, tegi tiitlikaitsja 5:0 vahespurdi, mis viis nad ette 12:5. Poolaeg kuulus Padisele 11-väravalise ülekaaluga ning kogu kohtumine võideti 19 tabamusega.

Padise resultatiivseimad mängijad olid Maarja Põldver 11, Veronika Londak 8 ning Mari Pihelgas ja Alina Chernikova 4 tabamusega. Tallinna suurimateks skooritegijateks osutusid Merit Moro 6, Merje Voog 4 ning Mari Helstein 3 väravaga.

Tabeliseis: Reval-Sport/Mella 6 (4-st mängust), Reval-Sport/Padise 4 (2), AMV House/Põlva SK 2 (3), SK Tapa 2 (2), HC Tallinn 0 (3) punkti.

Meistrivõistlused jätkuvad 14. jaanuaril, kui AMV House/Põlva SK võõrustab Mesikäpa Hallis algusega kell 13.00 Reval-Sport/Padise naiskonda.