Tartu Ülikool pääses Oskari vastu ehmatusega

22.10.2017

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas sai tiitlikaitsja Tartu Ülikool kodus 25:24 (10:14) jagu Oskarist.

Kohtumine algas Tallinnast tartlastele külla sõitnud Oskari dikteerimisel, kes võitis avapoolaja nelja tabamusega ning juhtis veerand tundi enne mängu lõppu 20:16. Viimase seitsme minutiga tegid tartlased aga 19:22 kaotusseisus 6:2 spurdi ja võtsid üheväravalise võidu.

Tartu Ülikooli resultatiivseimad mängijad olid Margo Piksööt 8, Janno Kuus 6 ning Rando Sein, Mihkel Keldoja ja Elar Vanahunt 3 tabamusega. Seejuures viskas Kuus tartlaste kaks viimast väravat, neist teise 24:24 viigiseisul viis sekundit enne lõpusireeni. Oskarile tõi Priit Kotsar parimana 7 tabamust. Imre Eriku ja Kristo Kiipuse arvele kanti 4 väravat.

Esiliiga jätkub 2. novembril, kui HC Kehra/Primend võõrustab algusega kell 18.30 Tartu Ülikooli.

Tabeliseis: Tartu Ülikool 6 (3 mängust), HC Tallinn 2 6 (3), Põlva/Arcwood 4 (3), Kehra/Primend 4 (3), Oskar 2 (2), Viljandi SK 0 (2), HC Tallas 0 (3), HC Viimsi 0 (3) punkti.