Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste B2-vanuseklassi käsipallis

01.05.2022

Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste B2-vanuseklassi käsipallis

29. aprill-1. mai 2022 toimus Kehra spordihoones noormeeste B2 (2006 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2022 meistrivõistlustel käsipallis. Üheksa meeskonda mängisid kahe etapi jooksul üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. Seejärel vastavalt põhiturniiri kohtadele A-finaalturniiri grupis kohamängud 1.-5. ja B-finaalturniiri grupis kohamängud 6.-9.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Tallinna Käsipalliakadeemia  treenerid Martin Noodla, Madis Kokkuta, Heldur Sepp

2. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks, Merili Heinla

3. HC Tallas 1  treener Kaspar Lees

4. HC Kehra  treenerid Indrek Lillsoo, Janar Mägi

5. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

6. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Rein Suvi, Kristi Vaino

7. HC Tallinn  treenerid Ragnar Põldma, Ülar Mere, Andres Joosep

8. HC Viimsi  treenerid Vahur Vetevool, Jarno Nurm

9. HC Tallas 2  treener Mihkel-Matteus Luik

 

EMV 2022 B2 klass meister Tallinna Käsipalliakadeemia.jpg

I

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Marten Vihvelin

2

Jasper Arnover

3

Markus Kasemaa Jarl

4

Marti Neudorf

5

Jaan Pirk

6

Ian Molotov

7

Erik Matt

8

Mikk Kaspar Piirsalu

9

Jesper Linkus

10

Kasper Sebastian Saaremets

11

Markus Leidsaar

12

Oliver Kollo

13

Gregor Kalviste

Treener:

Martin Noodla

Treener:

Madis Kokkuta

Treener:

Heldur Sepp

 

EMV 2022 B2 klass II koht Viljandi KK_Viljandi SK_Pärnu.jpg

II

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

1

Jaan-Paul Varik

2

Karl-Vahur Vahemets

3

Kristofer-Robin Soomets

4

Rommy Kõrnas

5

Kristjan Heinla

6

Averi Hännile

7

Eke-Jaan Sarv

8

Henri Mitt

9

Johannes Pertelson

10

Gerrit Järv

11

Gregor Jegorov

12

Gregor Soomets

13

Kaspar Oja

14

Tainer Järmut

15

Janar Priivits

16

Marlon Aonurm

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Marko Koks

Treener:

Merili Heinla

 

EMV 2022 B2 klass III koht HC Tallas 1.jpg

III

HC Tallas 1

1

Daniel Vilenski

2

Kaspar Nurmet

3

Andre Ansip

4

Rasmus Rute

5

Karl-Marten Saar

6

Henri Markus Takkis

7

Kristjan Oliver Saul

8

Robert Aun

9

Toivo Helger Aasma

10

Markus Arik

Treener:

Kaspar Lees

 

 EMV 2022 B2 klass parim mängija Kristofer Liedemann HC Kehra.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kristofer Liedemann HC Kehra meeskonnast 

 EMV 2022 B2 klass parim väravavaht Averi Hännile Viljandi KK_Viljandi SK_Pärnu.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Averi Hännile Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Markus Leidsaar

 

Tallinna Käsipalliakadeemia

2.

Johannes Pertelson

 

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

3.

Markus Arik

 

HC Tallas 1

4.

Oskar Luks

 

HC Kehra

5.

Trivo Vaigurand

 

SK Tapa/Tapa valla SK

6.

Karlis Kalk

 

Põlva KPK/Põlva SK

7.

Karel Mattias Peebo

 

HC Tallinn

8.

Kert Klaas

 

HC Viimsi

9.

Andero Liiva

 

HC Tallas 2

Lisainfo: http://www.handball.ee/est/2022-EMV-PB2

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP