Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

11.09.2022

Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

9.-11. september 2022 toimusid Kehra Spordihoones noormeeste B (2006 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 11. september mängisid võistkonnad kohamänge 1.-4. koht ja 5.-7. koht.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:

1. Tallinna Käsipalliakadeemia  treenerid Martin Noodla, Madis Kokkuta, Rasmus Eensaar

2. Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks, Merili Heinla

3. HC Kehra  treenerid Indrek Lillsoo, Janar Mägi

4. HC Tallas  treener Kaspar Lees

5. Tapa valla Spordikool/SK Tapa  treener Elmu Koppelmann

6. Põlva SK  treener Rein Suvi

7. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

 

EKV 2022 B klass karikavõitja Tallinna Käsipalliakadeemia.JPG

I

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Markus Leidsaar

2

Mikk Piirsalu

3

Marti Neudorf

4

Jaan Pirk

5

Jasper Arnover

6

Erik Matt

7

Kasper Saaremets

8

Markus Kasemaa Jarl

9

Oliver Kollo

10

Kert Klaas

11

Ian Molotov

12

Marten Vihvelin

13

Jesper Linkus

Treener:

Martin Noodla

Treener:

Madis Kokkuta

Treener:

Rasmus Eensaar

 

EKV 2022 B klass II koht Viljandi SK_Pärnu.JPG

II

Viljandi SK/Pärnu

1

Jaan Paul Varik

2

Karl Vahur Vahemets

3

Kristofer Robin Soomets

4

Rommy Kõrnas

5

Kristjan Heinla

6

Averi Hännile

7

Henri Mitt

8

Daniel Künnaps

9

Johannes Pertelson

10

Gerrit Järv

11

Gregor Jegorov

12

Gregor Soomets

13

Janar Priivits

14

Marlon Aonurm

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Marko Koks

Treener:

Merili Heinla

 

EKV 2022 B klass III koht HC Kehra.JPG

III

HC Kehra

1

Marten Leok

2

Oskar Luks

3

Silvar Salumäe

4

Stener Sirel

5

Nikolai Nazaruk

6

Mattias Pärl

7

Martin Kikkas

8

Andre-Mark Jüriöö

9

Tom-Simion Treiman

10

Gregor Jaanus

11

Kristofer Liedemann

12

Denis Leoke

Treener:

Indrek Lillsoo

Treener:

Janar Mägi

 

EKV 2022 B klass parim mängija Marti Neudorf Tallinna Käsipalliakadeemia.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Marti Neudorf Tallinna Käsipalliakadeemia meeskonnast

EKV 2022 B klass parim väravavaht Mikk Kaspar Piirsalu Tallinna Käsipalliakadeemia.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Mikk Kaspar Piirsalu samuti Tallinna Käsipalliakadeemia meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Jaan Pirk

Tallinna Käsipalliakadeemia

2.

Karl Vahur Vahemets

Viljandi SK/Pärnu

3.

Martin Kikkas

HC Kehra

4.

Daniel Vilenski

HC Tallas

5.

Karlis Kalk

Põlva SK

6.

Aleksandr Vassiljuk

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

7.

Boris Kaspar Pani

HC Viimsi

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EKV-PB

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP