Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

30.10.2022

Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

28.-30. oktoober 2022 toimusid Tapa valla Spordikeskuses noormeeste C (2008 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning kahel viimasel mängupäeval 29.-30. oktoober mängisid võistkonnad kohamänge 1.-8. koht ja 9.-11. koht.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Tallinna Käsipalliakadeemia 1  treenerid Heldur Sepp, Madis Kokkuta

2. Tapa valla Spordikool/SK Tapa  treener Aron Jaanis

3. Põlva SK  treener Henri Sillaste

4. Aruküla  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

5. Tallinna Käsipalliakadeemia 2  treenerid Heldur Sepp, Madis Kokkuta

6. Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks, Merili Heinla

7. HC Tallas  treener Jüri Lepp

8. Valga Käval  treener Veiko Luik

9. HC Tallinn  treenerid Taavi Tibar, Risto Lepp

10. SK Reval-Sport/Mustamäe  treener Ragnar Põldma

11. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

 

EKV 2022 C klass karikavõitja Tallinna Käsipalliakadeemia 1.jpg

I

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

1

Marten Vihvelin

2

Markus Kasemaa Jarl

3

Oliver Kollo

4

Ian Molotov

5

Otto Kaarel Kliimask

6

Franz Lennon Abner

7

Georg Andreas Gremberg

8

Indrek Tohvri

9

Markus Laving

10

Bruno Murumets

Treener:

Heldur Sepp

Treener:

Madis Kokkuta

 

EKV 2022 C klass II koht Tapa valla SK_SK Tapa.jpg

II

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

1

Tõnis Valk

2

Edison Bratsunov

3

Jako Karl Talvik

4

Sandro Kaima

5

Vladimir Tšernjakov

6

Marko Berjozkin

7

Mark Tamm

8

Rasmus Lain

9

Sergei Stoma

10

Anatoli Babii

11

Kert Reinvart

12

Sander Nagornõi

13

Rikardo Duder

Treener:

Aron Jaanis

 

EKV 2022 C klass III koht Põlva SK.jpg

III

Põlva SK

1

Ron-Jakob Pruss

2

Kermo Kuklase

3

Oskar Härmits

4

Rainet Vool

5

Eke Varusk

6

Karlis Ilus

7

Kristofer Vaino

8

Tim Külla

9

Martin Koppel

10

Miikael Markus Laine

11

Hannes Hallap

12

Trevor Leesalu

Treener:

Henri Sillaste

 

EKV 2022 C klass parim mängija Kermo Kuklase Põlva SK.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kermo Kuklase Põlva SK meeskonnast

EKV 2022 C klass parim väravavaht Tõnis Valk Tapa valla SK_SK Tapa.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Tõnis Valk Tapa valla Spordikool/SK Tapa meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Otto Kaarel Kliimask

 

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

2.

Edison Bratsunov

 

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

3.

Kermo Kuklase

 

Põlva SK

4.

Uku Korjus

 

Aruküla

5.

Bert Polma

 

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

6.

Maru Reinop

 

Viljandi SK/Pärnu

7.

Sander Slivin

 

HC Tallas

8.

Kert Sinisalu

 

Valga Käval

9.

Märten Piht

 

HC Tallinn

10.

Martin Maarand

 

SK Reval-Sport/Mustamäe

11.

Alfred Kaimer

 

HC Viimsi

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EKV-PC

 
Banner Banner Banner Banner Banner