Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

24.11.2019

Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

23.-24. november 2019 toimusid Kehra ja Viljandi spordihoones noormeeste D2 (2008 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2019 karikavõistluste käsipalli kohamängud. Kehras mängiti A-finaalturniiri kohtadele 1.-6. ning Viljandis mängiti B-finaalturniiri kohtadele 7.-12. Mõlemal turniiril mängisid võistkonnad ühe korra omavahel turniirisüsteemis läbi. 

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Tallinna Käsipalliakadeemia 1 treener Heldur Sepp
2. Põlva Spordikool 1 treener Henri Sillaste
3. HC Kehra treener Mart Raudsepp
4. Põlva Spordikool 2 treener Henri Sillaste
5. Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
6. Võru treener Arvi Karpats
7. Tallinna Käsipalliakadeemia 2 treenerid Martin Kokkuta, Sander Traks
8. HC Pärnu Paikuse treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
9. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Aron Jaanis
10. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
11. HC Tallas treener Jüri Lepp
12. HC Viimsi treener Jarno Nurm

 

 web2019EKVPD2 2008 karikavõitja Tallinna Käsipalliakadeemia1.jpg

I

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

1

Oliver Kollo

2

Siim Järve

3

Bert Polma

4

Robin Masing

5

Otto Kaarel Kliimask

6

Ian Molotov

7

Martin Orumaa

8

Markus Kasemaa Jarl

9

Andre  Martin Hermaste

10

Nelis Vernik

11

Karel Gustav Rei

12

Herman Treir

13

Karl Poolma

Treener:

Heldur Sepp

 

 web2019EKVPD2 2008 II koht Põlva SK 1.jpg

II

Põlva Spordikool 1

1

Kermo Kuklase

2

Hardi Soidla

3

Kristofer Vaino

4

Kristofer Pundonen

5

Joonas Leis

6

Oskar Härmits

7

Rainet Vool

8

Kevin Piir

Treener:

Henri Sillaste

 

web2019EKVPD2 2008 III koht_HC Kehra.jpg

III

HC Kehra

1

Timo Roomere

2

Andri Jaanus

3

Denus Kulberg

4

Gerret Mägi

5

Mikk-Sander Kotkas

6

Kenert Suik

7

Gregor Jaanus

8

Aleksei Khanin

Treener:

Mart Raudsepp

 

web2019EKVPD2 2008 turniiri parim mängija Markus Kasemaa.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Markus Kasemaa Jarl Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkonnast

 

web2019EKVPD2 2008 turniiri parim väravavaht Robin Masing.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Robin Masing samuti Tallinna Käsipalliakadeemia 1 võistkonnast.

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Ian Molotov

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

2.

Kermo Kuklase

Põlva Spordikool 1

3.

Gregor Jaanus

HC Kehra

4.

Gabriel Haabma

Põlva Spordikool 2

5.

Trevor Mäemets

Aruküla Spordiklubi

6.

Kristofer Ojaveer

Võru

7.

Anton Bürkland

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

8.

Gregor Niine

HC Pärnu/Paikuse

9.

Edison Bratsunov

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

10.

Aron Luide

Viljandi spordikool

11.

Daniel Adamberg

HC Tallas

12.

Mart Heinsalu

HC Viimsi

 

Lisainfo:http://handball.ee/est/2019-EKV-PD2

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP