Spordiklubi Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

11.10.2020

Spordiklubi Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2020 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

10.-11. oktoober 2020 toimusid Tapa spordikeskuses tütarlaste C (2006 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kuus naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. HC Pärnu/Padise  treenerid Toomas Heinla, Siiri Uusküla, Isabel Nee
3. SK Reval-Sport/Kopli  treenerid Jelizaveta Petrunina, Angelina Samoylova
4. Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa  treener Mare Neps
5. HC Kehra  treener Kaupo Liiva
6. SK Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Marina Politova, Alla Londak

 

web2020 EKV käsipallis TC SK Reval Sport Tallinna SK 1. koht 1.JPG

I

SK Reval Sport/Tallinna SK

1

Tiina Oksner

2

Maria Prokoptšuk

3

Anastasia Lissovenko

4

Veronika Tšerinda

5

Katarzina Gasinska

6

Anna Dievskaja

7

Marianna Kireeva

8

Angelika Ostrovskaja

9

Eva parik

10

Sofia Maltseva

11

Sofia Sitšenko

12

Maria Saveljeva

13

Miia Milana Sulkovskaja

14

Korolina Val

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungutseva


web2020 EKV käsipallis TC HC Pärnu Padise 2. koht.JPG 

II

HC Pärnu/Padise

1

Katarina Übner

2

Alina Bai

3

Angelica Palmi

4

Stella Jepiselg

5

Carola Otspere

6

Karola-Lisette Epner

7

Nora Randmäe

8

Kelly Suurküla

9

Victoria Kohv

10

Kristiin Kink

11

Anette Marie Põldsalu

12

Ketlin Sobos

13

Eleriin Masing

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Siiri Uusküla

Treener:

Isabel Nee


web2020 EKV käsipallis TC SK Reval Sport Kopli 3. koht.JPG 

III

SK Reval Sport/Kopli

1

Anastasija Pavlova

2

Sofja Vainik

3

Albina Kaverina

4

Kristina Bahhurinskaja

5

Anna Rudenko

6

Ekaterina Sidortsova

7

Adelina Krutikova

8

Alina Simacheva

9

Arina Polegina

10

Karina Senkova

11

Sandra Kruusman

12

Maarja Moler

13

Agata Alamaa

Treener:

Jelizaveta Petrunina

Treener:

Angelina Samoylova


web2020 EKV käsipallis TC turniiri parim mängija Maianna Kireeva SK Reval Sport Tallinna SK.JPG 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Marianna Kireeva SK Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

  

web2020 EKV käsipallis TC turniiri parim väravavaht Eva Parik SK Reval Sport Tallinna SK.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Eva Parik samuti SK Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Angelika Ostrovskaja

SK Reval Sport/Tallinna Spordikool

2.

Stella Jepiselg

HC Pärnu/Padise

3.

Arina Polegina

SK Reval Sport/Kopli

4.

Laura Horn

Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa

5.

Susan Soikka

HC Kehra

6.

Anna Kolesnik

SK Reval Sport/Lasnamäe

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2020-EKV-TC 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP