Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2020 Eesti karikavõitja tütarlaste D vanuseklassi käsipallis

15.11.2020

Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2020 Eesti karikavõitja tütarlaste D vanuseklassi käsipallis

14.-15. november 2020 toimusid Kehra spordihoones tütarlaste D (2008 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Viis naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. SK Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Marina Politova, Alla Londak
2. SK Reval-Sport/Mustamäe  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
3. HC Kehra  treener Kaupo Liiva
4. HC Tallas/Tallinn  treener Ragnar Põldma
5. HC Padise/Pärnu  treenerid Siiri Uusküla, Toomas Heinla

 

 1.koht lasnamäe (2).jpg

I

SK Reval-Sport/Lasnamäe

1

Alessia Osokina

2

Kristina Garanina

3

Svetlana Targonskaja

4

Anastassia Trjuh

5

Aysel Kuznetsova

6

Ksenia Faigileva

7

Kristina Burilenko

8

Jekaterina Koroljova

9

Valeria Valeeva

10

Anastassija Nikonova

11

Jelizaveta Ryabokin

12

Olesja Selberg

13

Aleksa Ivanjura

14

Ekaterina Sidortsova

15

Kristina Bahhurinskaja

16

Aurelija Levikina

Treener:

Marina Politova

Treener:

Alla Londak

 

 2.koht mustamäe.jpg

II

SK Reval-Sport/Mustamäe

1

Arina Jermolova

2

Maria Prokoptšuk

3

Alica Koseykova

4

Kamilla Kirejeva

5

Elizaveta Rumjantseva

6

Margo Orlova

7

Laura Antonova

8

Valeria Jeleferevskaja

9

Milana Zheredeva

10

Polina Trei

11

Eva Karchebnaja

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungrutseva

 3.koht kehra.jpg

III

HC Kehra

1

Caroli Kaalo

2

Krete Salumägi

3

Simona Pung

4

Charline Rajaste

5

Mia-Elisabet Loik

6

Mirjam Vilbiks

7

Marianne Vijard

8

Marta Kobozeva

9

Aliis Puusaar

10

Helena Hapsalo

11

Helina Hapsalo

Treener:

Kaupo Liiva

 

turniiri parim mängija.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alessia Osokina SK Reval-Sport/Lasnamäe naiskonnast

  

 turniiri parim väravavaht.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Valeria Valeeva samuti SK Reval-Sport/Lasnamäe naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Anastassija Nikonova

SK Reval-Sport/Lasnamäe

2.

Maria Prokoptšuk

SK Reval-Sport/Mustamäe

3.

Simona Pung

HC Kehra

4.

Daniela Tuusis

HC Tallas/Tallinn

5.

Eleriin Masing

HC Padise/Pärnu

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2020-EKV-TD

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP