Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste D vanuseklassi käsipallis

15.12.2019

Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste D vanuseklassi käsipallis

14.-15. detsember 2019 toimusid Tapa Spordikeskuses tütarlaste D (2007 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Viis naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Marina Politova, Alla Londak
2. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Mare Neps
3. Spordiklubi Reval-Sport/Mustamäe  treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova, Jelizaveta Petrunina
4. HC Kehra  treener Kaupo Liiva
5. HC Padise/Pärnu  treenerid Siiri Uusküla,Toomas Heinla

 

web2019 EKV käsipallis TD klass SK Reval Sport Lasnamäe 1. koht.JPG

I

Spordiklubi Reval Sport/Lasnamäe

1

Alessia Osokina

2

Alisa Borissova

3

Ksenia Faigileva

4

Valeria Valeeva

5

Aysel Kuznetsova

6

Anastasia Urõvskaja

7

Kristina Hodorenko

8

Alice Granova

9

Anna Kolesnik

10

Karolina Sobolevskaja

11

Diana Malikova

12

Ksenia Rumjantseva

13

Julia Postnikova

14

Gerda Borontsova

15

Karina Gavrontšuk

16

Angelika Veisiko

Treener:

Marina Politova

Treener:

Alla Londak

 

web2019 EKV käsipallis TD klass SK Tapa Tapa valla Spordikool 2. koht.JPG

II

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Laura Horn

2

Emma Afanasjev

3

Kamilla Kärt

4

Iti Gulbis

5

Marjana Frolova

6

Polina Frolova

7

Karolina Trestip

8

Antonina Petrova

9

Nika Petrova

10

Elis Demtšuk

11

Marjelle Mai Müntser

Treener:

Mare Neps

 

web2019 EKV käsipallis TD klass SK Reval Sport Mustamäe 3. koht.JPG

III

Spordiklubi Reval Sport/Mustamäe

1

Valeria Jeleferevskaja

2

Valeria Schmidt

3

Milana Zherdeva

4

Maria Prokoptšuk

5

Tiina Oksner

6

Jelizaveta Belova

7

Kamilla Kirejeva

8

Katarzyna Gasinskaja

9

Veronika Tširinda

10

Anastassia Lissovanko

11

Sofia Sittšenko

12

Sofja Vainik

13

Sandra Kruusman

14

Anastasija Pavlova

15

Adelina Krutikova

Treener:

Ella Kungurtseva

   Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Jelizaveta Petrunina

 

web2019 EKV käsipallis TD klass Laura Horn SK Tapa Tapa valla SK turniiri parim mängija.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Laura Horn Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool naiskonnast

 

web2019 EKV käsipallis TD klass Gerda Borontsova turniiri parim väravavaht.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Gerda Borontsova samuti Reval-Sport/Lasnamäe naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Anna Kolesnik

SK Reval Sport/Lasnamäe

2.

Emma Afanasjev

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

3.

Sofja Vainik

SK Reval Sport/Mustamäe

4.

Susan Soikka

HC Kehra

5.

Kelly Suurküla

HC Padise/Pärnu

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EKV-TD

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP