Selgusid rannakäsipallimeistrid

07.08.2017

Selgusid rannakäsipallimeistrid

2017 aasta Hellus keefir rannakäsipalli meistrivõistlustel mängiti kolm etappi, esimene etapp 22.juuli 2017 Põlva järve ääres, teine etapp 29.juuli 2017 Alatskivi liivaväljakutel ning kolmas etapp 05.august 2017 Viljandi järve ääres. Kolme etapi kokkuvõttes selgus 2017 aasta rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste paremusjärjestus üheksas vanuseklassis.

Mehed:
Mehed I koht Viljandi HC 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Viljandi HC Rasmus Ots, Kristjan Koovit, Sergei Rodiukov, Sten Maasalu, Robert Lõpp, Madis Parik, Peeter Parik, Ott Varik,  Mikk Varik treener Marko Koks

 

Mehed II koht Värska Originaal.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Värska Originaal Taavi Tigason, Veiko Tigason, Klaus- Peeter Rüütli, Ardo Puna, Janno Kuus, Karl- Erich Kähr, Risto Salla, Priit Jõks, Mikk Niilus, Sander Kanarik esindaja Rauno Jõgeva

Mehed III koht Põlva Serviti.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Serviti Tõnis Kase, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus, Henri Hiiend, Jürgen Lepasson, Carl- Eric Uibo, Siarhei Ljubtšenko, Denis Lõokene treener Kalmer Musting
4. Viljandi HC 2
5. Tartu Ülikool

Naised:
Naised I koht Pro Aktiivsed.JPG












1. Pro-Aktiivsed Janeli Patrail, Virgi Sokk, Liia Konks, Kai Utt, Triin Neps, Kim-Ly Hoang, Anneta Jefimova, Linda Veski, Ragne Rohumäe, Diana-Christina Toos, Kerli Jõks, Anneta Jefimova.

Naised II koht Padise.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Padise Maarja Põldver, Eliisabet Põldver, Inna Baranova, Marie Urvik, Alina Molkova, Jekaterina Tšerneštšuk, Liisa Petrunia, Mari- Anne Mee, Natalja Goroshanina treener Siiri Uusküla

Naised III koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. SK Tapa Marjette Maie Müntser, Keili Kadak, Erika Morgenson, Chrizti Tint, Margit Freimann, Celica Sergienko, Kristel Külmallik treener Mare Neps.
4. Õied
5. HC Kehra

Tüdrukud 2000 vanuseklass:
T2000 I koht Põlva SK 1.JPG












1. Põlva Spordikool 1 Teele Utsal, Selma Rein, Maarja Kongi, Rutt Kahre, Tuuli Ilus, Kristi Vaino treener Maie Utt

T2000 II koht HC Kehra.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Kehra Käsipall Karina Mere, Anastasia Volkov, Heete Kuuskla, Marili Alle, Merili Henila treener Kaupo Liiva

T2000 III koht SK Põlva 2.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 2 Laura Noormets, Anhelika Lodeson, Salme Rein, Liisa Teppo, Greete Märtson, Helena Kink, Gendra Vahtra treener Maie Utt
4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2004 vanuseklass:

T2004 I koht HC Kehra.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Spordiklubi Kehra Käsipall Alisa Grabarskaja, Karoliine Vijard, Katriin Sirel, Kertu Ehanurm, Lili- Marleen Püi, Maribel Salumägi, Milana Leokene- Bosenko, Merilin Arumets treener Kai Utt

T2004 II koht Aruküla SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Aruküla Spordiklubi Anete Vare, Kertu Sassiad, Anastasija Pavlova, Katharina Eremeeva, Kadi Järve, Sandra Parve, Caroly Aruvel, Eliise Tammaru, Aleksandra Mednikova, Angelika Izosina treener Andrus Rogenbaum

T2004 III koht Padise.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Padise Lili-Marleen vader, Jaana Nuut, Victoria Kohv, Nora Randmäe, Maria Viisitamm treener Siiri Uusküla
4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2006 vanuseklass:

T2006 I koht HC Pärnu Reiu Puhkekeskus.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. HC Pärnu/Reiu Puhkekeksus Katarina Übner, Alina Bai, Stella Jepiselg, Angelica Palmi, Heleriin Lilletai, Kristiin Kink treener Toomas Heinla

T2006 II koht HC Kehra.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Kehra Käsipall Diana Mere, Karmen Vaiksaar, Lenna Lii Kuuskla, Sandra Saarestik, Susan Soikka, Greete Kukk,  treener Kai Utt

T2006 III koht Padise.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Padise Laura- Lisette Roobas, Kätlin Meremaa, Liisi Roos, Mari-Liis Roos, Laura-Liisa Neuhaus, Karola-Lisette Epner, Anitra Olm, Arina Polegina, Arina Simatšhova treener Siiri Uusküla

Noormehed 2000:

P2000 I koht Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1 Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Sander Nemvalts, Raimond- Eric Jaanus, Tarmo Veskemaa, Markus Meos, Kris-Norman Lavrikov treener Kalmer Musting

P2000 II koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Tapa Vahur Oolup, Marten Saar, Raimond Himma, Ranet Nüüd, Ivary Volkov, Alex-Ander Arisalo, Arles Abel treener Elmu Koppelmann

 

 P2000 III koht Põlva SK 2.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Põlva Spordikool 2 Taniel Sermat, Jaanus Peeter Rüütli, Kristo Toom, Kevin Klaus, Ranar Pügi, Fred- Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Roland Kund treener Kalmer Musting
4. Viljandi Spordikool
5. Aruküla Spordiklubi

Noormehed 2002:

P2002 I koht HC Kehra 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Spordiklubi Kehra Käsipall 1 Sergio- Silver Kreegimaa, Nikita Makovei, Pavel Semenkov, Vitali Semenkov, Karl-Johannes Kask, Marko Maurer, Erki Ehanurm, Radislav Krutitšenko treener Kaupo Liiva

P2002 II kohta Viljandi SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Viljandi Spordikool Mihkel Lõpp, Kevin Hunt, Martin Braun, Kenno Toom, Oliver Ruut, Aleksander Pertelson treener Marko Koks

P2002 III koht Põlva SK 2.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 2 Kermo Saksing, Lauri Land, Sten- Silver Tigas, Mihkel Maspanov, Bruno Ojatamm, Taavi Vool, Karl Oliver Kurusk, Markus Leesalu treener Rein Suvi
4. Põlva Spordikool 1
5. Spordiklubi Tapa
6. Spordiklubi Kehra Käsipall 2

Noormehed 2004:

P2004 I koht Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1 Hendrik Kink, Andero Viljus, Kevin Tühis, Joonas Vassiljev, Tauri Vijar, Reio Kähr, Henri Jõesalu treener Kalmer Musting

P2004 II koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Tapa Ilja Kosmirak, Karl Kramm, Madis Valk, Marcus Rättel, Robin-Gregor Müntser, Kristjan Kärt, Karl-Hendrik Kanna, Sten Pullisaar treener Aron Jaanis

P2004 III koht Viljandi SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Viljandi Spordikool Robin Liinsoo, Kaidar keres, Karl Kask, Hendrik Koks, Jürgen Aas, Marttin Vendelin treener Marko Koks
4. Põlva Spordikool 3
5. Põlva Spordikool 2
6. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
7. Aruküla Spordiklubi 2
8. Aruküla Spordiklubi 1
9. Käsipalliklubi Tallinn/Randvere

Noormehed 2006:

P2006 I koht Viljandi SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 


1. Viljandi Spordikool Kimon Volkov, Jaan-Paul varik, Eke Jaan Sarv, Kenet Toom, Karl Art Johann Asu, Carlis Kuimets, Johannes Pertelson, German Izjumov treener Rasmu Ots

P2006 II kohta HC Pärnu Reiu Puhkekeskus.JPG

 

 

 

 

 

 

 


2. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus Karl- Vahur Vahemets, Kristjan Heinla, Raian Kuusk, Samuel Einbaum, Gerrit Järv, Gregor Jegorov, Roko Pukk, Rasmus Koel, Gregor Ostrov, Kaspar Timusk treener Toomas Heinla

P2006 III koht Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 1 Karlis Kalk, Ardi Hindrikson, Henry Leek, Egon-Jakko Sing, Romet Viljus, Andero Pikk, Karl- Rasmus Suvi, Samuel Hakk, Roven Piho, Reigo Raudsepp treener Rein Suvi
4. Spordiklubi Tapa
5. Põlva Spordikool 2
6. Alatskivi Juku
7. Võru
8. Aruküla

Viljandi etapi tulemused

Võistlussarja toetasid piimatööstus TERE ja Eesti Kultuurkapital

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP