SK Tapast jagu saanud Reval-Sport/Padise kerkis tabelijuhiks

04.02.2018

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel tõusis liidriks tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise, kes alistas kodus SK Tapa 29:25 (18:13).

Kohtumise algus kuulus külalistele, kes läksid seitsme minutiga 5:3 juhtima. Seejärel tegid võõrustajad kolme minutiga 3:0 vahespurdi ning viskasid 7:7 viigiseisul viis väravat vastaste ühe vastu. Puhkepausile mindi Padise 18:13 dikteerimisel, kuid teisel poolajal hoidis Tapa väljakuperenaisi pinge all. Lõpuks kuulus neljaväravaline 29:25 võit ikkagi tiitlikaitsjale.

Padise resultatiivseimad mängijad olid Maarja Põldver 8 ning Marie Urvik, Kim Ly Hoang ja Veronika Londak 5 tabamusega. Tapa suurimateks skooritegijateks osutusid Marjette Maie Müntser 9 ning Mia-Marii Tedrekull ja Keili Kadak 5 väravaga.

Tabeliseis: Reval-Sport/Padise 8 (5-st mängust), Reval-Sport/Mella 8 (5), AMV House/Põlva SK 6 (5), SK Tapa 2 (5), HC Tallinn 0 (4) punkti.

Meistrivõistlused jätkuvad 13. veebruaril, kui HC Tallinn võõrustab Kuristiku Gümnaasiumis algusega kell 20.15 Reval-Sport/Mellat. Naiskondade esimese omavahelise kohtumise võitis Reval-Sport/Mella 27:13.