SK Tapa on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

05.11.2017

SK Tapa on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

03.-05.november 2017 toimus Viljandi Spordihoones selle aasta noormeeste C vanuseklassi karikavõistlus käsipallis. Kümme 2003 ja hiljem sündinud mängijatest moodustanud meeskonda jagati kahe alagruppi. Mõlemas alagrupis mängisid meeskonnad üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis ja edasi mängiti kohamängud.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Spordiklubi Tapa treener Aron Jaanis
2. Põlva Käsipalliklubi treener Rein Suvi, Kalmer Musting
3. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
4. HC Kehra treener Indrek Lillsoo
5. HC Tallas treener Eddy Leitsar
6. HC Tallinn 2 treener Madis Kokkuta, Heldur Sepp
7. Aruküla SK treener Toivo Järv
8. HC Tallinn 1 treener Madis Kokkuta, Heldur Sepp
9. HC Viimsi treener Ain Pinnonen
10. Valga Käval treener Andris Uibo

Turniiri parimaks mängijaks valiti Endrik Jaanis SK Tapa ja parimaks väravavahiks Taavi Vool Põlva Spordikoolist.

I koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

SK TAPA

1

JENS ÜLESOO

2

MADIS VALK

3

LAURI LANDE

4

ENDRIK JAANIS

5

ILJA KOSMIRAK

6

SERGO LEHT

7

STEN REINVART

8

ROGER MUSKAT

9

KARL KRAMM

Treener:

ARON JAANIS

 

 

 

 II koht Põlva SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

II

PÕLVA SK

1

MARKUS LINA

2

LAURI LAND

3

STEN-SILVER TIGAS

4

JOONAS VASSILJEV

5

ANDREAS PAABUT

6

KERMO SAKSING

7

RANDEL MATTHIAS LEPP

8

TAAVI VOOL

9

KEVIN TÜHIS

10

KEVIN PÜTT

11

MIHKEL MASPANOV

12

HENDRIK KINK

13

ANDERO VILJAS

14

ARON SAARNA

Treener:

REIN SUVI

Treener:

KALMER MUSTING

 

 

III koht SK Viljandi.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

VILJANDI SK

1

ALEKSANDER PERTELSON

2

OLIVER RUUT

3

CARL-ALEX KUKK

4

KARL-HERMANN SEEDER

5

HENDRIK KOKS

6

KARL KASK

7

ROBIN LIINSOO

8

KAIDAR KERES

9

MARTTIN VENDELIN

10

JÜRGEN AAS

11

JOHANNES PERTELSON

12

JAAN-PAUL VARIK

Treener:

MARKO KOKS

 

 

 

parim mängija Endrik Jaanis SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Endrik Jaanis SK Tapa ja

Parim väravavaht Taavi Vool Põlva SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Taavi Vool Põlva Spordikoolist.

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

STEN REINVART

SK TAPA

2.

KERMO SAKSING

PÕLVA SK

3.

ALEKSANDER PERTELSON

VILJANDI SK

4.

PAVEL GAVRILJUK

HC KEHRA

5.

PATRICK PADJUS

HC TALLAS

6.

OLIVER VILLOMAN

HC TALLINN 2

7.

ROBIN TEDREMA

ARUKÜLA SK

8.

ANDREAS KLAMMER

HC TALLINN 1

9.

KRISTO RAND

HC VIIMSI

10.

DANIEL KURAŠIN

VALGA KÄVAL

 

 

 

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP