SK Tapa/Tapa valla SK naised said tunda võidumaitset Aruküla/Mistra üle

07.11.2022

Tänases naiste karikavõistluste kohtumises pidasid vägeva lahingu maha SK Tapa/Tapa valla SK ja Aruküla/Mistra naiskond. SK Tapa naised suutsid end mängus aktiivsena hoida ning poolajale mindi 11:8 eduseisuga. Teisel poolajal läks mäng küll tasavägisemaks, kuid Karina Kuuli viimasel minutil sisse visatud seitse meetrit said täna otsustavaks ning SK Tapa võttis 21:20 võidu.

SK Tapa/Tapa valla SK resultatiivsemad mängijad olid Karina Kuul 12 väravaga, Marjette Maie Müntser 3 väravaga ning Mia-Marii Tedrekull ja Camilla Ševtsova panustasid 2 väravaga. SK Tapa enim väravaid visanud mängija Karina Kuul tänasest kohtumisest Aruküla/Mistraga: “Alguses saime hea hoo sisse, kuid lasime vastastel järgi tulla. Kaitses oskasime üksteist toetada ja selle pealt saime paljud pallid endale. Lisaks sellele sooviksin väga palju kiita meie väravavahti Gerdat, kes tegi imelise mängu. Me ei andnud alla ja mängisime sama emotsiooniga edasi, ehk see meie õnneks saigi. Parandusi saame teha just sellega kui üks inimene võetakse personaalselt peale. Kõigil oli tahe mängida ja keegi niisama lulli lööma ei tulnud.” Kuul lisas, et Final4-is peab ennast kokku võtma ja sama hea mängu tegema, mis tehti täna. Karina avaldas ka kiitust kodupublikule, kes tulid SK Tapa/Tapa valla SK naiskonnale pöialt hoidma.

Aruküla/Mistra suurimad väravakütid olid Anete Vare 5 väravaga, Karmen Vaiksaar 4 väravaga ning Kertu Sassiad 3 väravaga. Mistra mängija Maarja Treiman mängust SK Tapaga: “Tulime liiga kergekäeliselt mängule. Olime lisaks ka veel liimist lahti, ebaõnnestusime kõiges - nii söödud, visked, palli kinnipüüdmised, liikumised kui ka trepid. Kui nii halvasti mängida, siis ilmselt vastased peavadki seda ära kasutama ja võidu võtma. Kui vahepeal oma kiirega peale läksime, olid väravad kerged tulema, aga ei suutnud oma rütmi jääda. Võib öelda, et Tapa uinutas meid ära ja tantsisime nende rütmi järgi. Kaitses olemine oli meie jaoks liiga aeglane ja ei suutnud sealt rünnakul olles välja tulla. Saime täna kõvasti raputatud selle väikse kaotusega, aga õnneks meie positsiooni see veel ei muuda. Nüûd kõigil veidi mõtlemist ja loodan, et järgnevatel mängudel jääme oma plusside juurde ja võitleme võidu nimel.”

Järgmine ja viimane naiste karikavõistluste mäng enne Final4-i leiab aset kolmapäeval, Kristiine Sporihallis kell 19:00, kui vastamisi astuvad hetkel tabeli teist kohta omav Reval-Sport/Mella ja Reval-Sport/Kopli, kes pole veel sel hooajal võiduarvet avanud.