SK Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

25.11.2019

SK Reval-Sport/Lasnamäe võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

22.-24. november 2019 toimusid Vasalemma spordihoones tütarlaste D2 (2008 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2019 karikavõistlused käsipallis.  Käesoleva aasta Eesti karikavõistluste tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis osales kokku 7 võistkonda, kes mängisid üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõpptulemused:
1. Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Marina Politova, Alla Londak
2. Reval-Sport/Mustamäe  treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova
3. Sõmeru Põhikool  treener Johan Utt
4. HC Padise/Pärnu  treenerid Siiri Uusküla, Toomas Heinla
5. HC Kehra  treener Kaupo Liiva
6. HC Tabasalu  treener Cristlin Kuldmaa
7. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Mare Neps

 

web2019EKVTD2 2008 karikavõitja SK Reval-Sport_Lasnamäe.jpg

I

SK Reval-Sport/Lasnamäe

1

 Alessia Osokina

2

 Alisa Borissova

3

Ksenia Faigileva

4

Valeria Valeeva

5

Aysel Kuznetsova

6

Kristina Garanina

7

Aurelija Levikina

8

Svetlana Targonskaja

9

Sofia Jefimova

10

 Anastassija Nikonova

11

Jelizaveta Ryabokin

12

Aljona Rakitjanski

13

Diana Dobrodejeva

14

 Milena Maljutina

15

 Polina Pavlenko

16

Anastasia Trjuh

Treener:

Marina Politova

Treener:

Alla Londak

 

web2019EKVTD2 2008 III koht SK Reval-Sport_Mustamäe.jpg

II

SK Reval-Sport/Mustamäe

1

Valeria Jelefreskaja

2

Darja Tsõmbaljuk

3

Valeria Schmdt

4

Jelizaveta Kozlova

5

Milana Zherdeva

6

Maria Prokoptšuk

7

Arina Jermolova

8

Margo Orlova

9

Kirejeva Kamilla

Treener:

Ella Kungurtseva

Treener:

Jelena Mihailova

 

 web2019EKVTD2 2008 II koht Sõmeru.jpg

III

Sõmeru Põhikool

1

Agnes Höövelson

2

Mirelle-Marii Pärnsalu

3

Kateriin Sellik

4

Seleriin Sellik

5

Karoli Pajusaar

6

Tuuli Seidelberg

7

Margot Kerge

8

Kirke Tull

9

Krissrlin Undrest

10

Anete Lillepuu

11

Laura Tomson

12

Iskül Elisabeth

Treener:

Johan Utt

 

web2019EKVTD2 2008 parim mängija Alessia Osokina.jpg

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Alessia Osokina Reval-Sport/Lasnamäe võistkonnast

 

web2019EKVTD2 2008 parim väravavaht Valeria Vleeva.jpg 

Turniiri parimaks väravavahiks Valeria Vleeva, mõlemad Reval-Sport/Lasnamäe võistkonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Alisa Borissova

Spordiklubi Reval-Sport/ Lasnamäe

2.

Maria Prokoptušk

Spordiklubi Reval-Sport/ Mustamäe

3.

Margot Kerge

Sõmeru Põhikool

4.

Eleriin Masing

HC Padise/Pärnu

5.

Caroli Kaalo

HC Kehra

6.

Lendra Kütimaa

HC Tabasalu

7.

Carol Bugera

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EKV-TD2

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP