SELECT Sport on Eesti meistriliiga ametlik pallitarnija

08.10.2020

Tänavune käsipallihooaeg on kahtlemata erinäoline ja pidevas muutumises, kuid üks oluline uuendus on veel tutvustamata. Nimelt sõlmisid nii Eesti Käsipalliliit (EKL) kui ka Balti Käsipalli Assotsiatsioon (BKA) lepingu UAB Sports Mode'i ehk SELECT Sport'i ametliku esindajaga Balti riikides ning nii mängitakse sel hooajal Eesti meistriliigas ja Balti liigas SELECT-pallidega.

"Koostööd oleme SELECT-iga varemgi teinud, aga nüüd oleme ametlikud partnerid. Võib julgelt öelda, et oleme väga rahul keerulisel ajal sõlmitud lepinguga ja koostöö on esimeste kuudega hästi käima läinud. SELECT on käsipallimaailmas tõeline tipptegija ning loodame, et Eesti klubid ja ala tervikuna saavad kasu," sõnas EKL-i peasekretär Pirje Orasson.

SELECT Sport A/S on maailma juhtivaid käsitsi õmmeldud pallide tootjaid. Innovaatiline Taani firma on pika ja põneva ajalooga ning valmistab aastas üle kolme miljoni palli. SELECT on esindatud üle kogu maailma ja ekspordib palle enam kui 50 riiki. Firma asutati juba 1947. aastal Taani jalgpallikoondise endise väravavahi Eigil Nielseni poolt.

Nielseni juhtimisel sai SELECT-ist tõeline pallimängualade uuendusmootor, sest mitmed ajaloolised leiutised tehti just Taani firmas. Esimene jalgpall ilma nöörideta, esimene pall 32 nn paneeliga, kunstnaha toomine pallitööstusse – need on ainult mõned SELECT-i juurutatud innovatsioonid.

"Oleme väga rõõmsad selle lepingu üle ja näeme nii Balti liigat kui ka Eesti meistriliigat tähtsa partnerina meie regioonis. Usume, et koostöö aitab kõigil osapooltel koos areneda ja on sammuks professionaalsuse suunas," hindas Karolis Barauskas, SELECT Sport'i ametliku maaletooja UAB Sports Mode'i esindaja.

Koostöö SELECT-iga on esialgu sõlmitud hooajaks 2020/2021, võimalusega lepingut pikendada. Ametlikuks palliks Eesti meistriliigas sai selle lepinguga SELECT Ultimate, mida kasutavad paljud tugevad sarjad maailmas, teiste seas ka EHF Meistrite liiga.

Pildil: SELECT Ultimate – Eesti meistriliiga ametlik pall. (Foto: SELECT).

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP