Rõõmsaid Jõule !

22.12.2017

Rõõmsaid Jõule !

2017 aastas on otsa lõppemas ja paras aeg teha pisike kokkuvõte. Meil on sel aastal olnud taas päris huvitav ja tegus käsipalliaasta.

Jaanuaris võitis meeste käsipallirahvuskoondis võõrsil Türgit ja pääses edasi 2020 EM teise valikmängude osasse.

Juulis võitis 2000 ja nooremad, ehk meie tubli järelkasvu noormeeste rahvuskoondis Euroopa lahtistel meistrivõistlustel 5.koha, mis on vääriline järelkasv meeste rahvuskoondisele.

Septembrist alustas tegevust naiste käsipalli rahvuskoondis, kes tublisti mängis soomlaste vastu novembris. 

Oktoobris mängis meeste rahvuskoondis head mängud Bosnia ja Hertsegoviinaga, tuues koduse Kalevi Spordihalli taas fänne täis.  

Põlva Serviti käsipallimeeskond esines Euroopa karikavõistlustel väärikalt ja mängis kahes esimeses ringis head euromängud.

See kõik aga saab alguse sellest, et Eesti käsipallis on imetoredad treenerid ja nende treenerite juures käivad trennis väga armsad käsipallurid, kellel on omakorda väga nunnud emmed ja issid ning pered, kes soosivad sportimist. Jätkugu lusti kõigi poolt ka järgmiseks aastaks, tublid olete!

Meil on ka toredad toetajad, kelle abil ja toel ning julgutusel saab mõnigi uljas ettevõtmine ära tehtud nii klubide kui ka alaliidu eestvedamisel, suured tänud, et te meil olemas olete!

Kallid vabatahtlikud abilised, ilma teieta ei oleks meie spordialal mingit võimalust, tänu teile ja teie tublile toetusele ning abile, oleme tänulikud ja tegutsegem üheskoos rõõmsalt edasi!

Mängijad, klubid, fännid ja kõik käsipallisõbrad, ilma teile kõigi tubli tegutsemiseta poleks me spordiala nii äge, seega kõikidele suured kallid ja ikka edasi ja edasi !

Vägevaid käsipallipäkapikke ning rõõmsaid jõule!

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP