Reval-Sport / Tallinna Spordikool on 2018 EV100 meister tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

07.05.2018

Reval-Sport / Tallinna Spordikool on 2018 EV100 meister tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

2018 aasta Eesti meistrivõistlused tütarlaste D2 (2006 ja nooremad vanuseklass) käsipallis toimusid kahe etapiliselt. Esimene etapp mängiti 17.-18.03.2018 Kehras, teine etapp 05.-06.05.2018 Padisel.
Kuus naiskonda mängisid kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis.

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/ Tallinna Spordikool treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova
2. Reval-Sport/Kopli treenerid Sergei Isajev, Siiri Uusküla
3. HC Kehra treener Indrek Lillsoo
4. HC Pärnu treener Toomas Heinla
5. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova ja Alla Londak
6. SK Tapa treener Mare Neps

 Tulemused

vvReval-Sport Tallinna Spordikool 2018 EMV TD2 2006 ja nooremad võitja.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Reval Sport/Tallinna Spordikool

1

Tiina Oksner

2

Jelizaveta Belova

3

Sofia Maltseva

4

Maria Saveljeva

5

Angelika Ostrovakaja

6

Anna Dievaskaja

7

Miia Milana Sulkovskaja

8

Marianna Kireeva

9

Eva Parik

10

Karina-Viktoria Veber

11

Anastassia Borissova

12

Milena Romanova

13

Veronika Tširinda

14

Kataryna Gasinska

15

Sitorabonu Ibragimova

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

vvReval-Sport Kopli 2018 EMV TD2 2006 ja nooremad II koht.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

Reval Sport/Kopli

1

Valeria Jegorova

2

Anastasija Pavlova

3

Arina Polegina

4

Karina Senkova

5

Alina Simacheva

6

Alija Šakirova

7

Margarita Stepanova

8

Darja Žilina

9

Angelina Russina

10

Sofja Vainik

11

Alina Martõnkevitš

12

Nora Randmäe

13

Karola Lisette Epner

14

Mari-Liis Roos

15

Victoria Kohv

Treener:

Sergei Isajev

Treener:

Siiri Uusküla

 

vvHC Kehra TD2 2018 EMV III koht 2006 ja noormead.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

HC Kehra

1

Katrin Arike

2

Sandra Saarestik

3

Karmen Vaiksaar

4

Susan Soikka

5

Lenna Lii Kuuskla

6

Diana Mere

7

Grete Kukk

8

Laura-Lisette Vilks

9

Dolores Tšiẑikova

10

Kädily Hannus

11

Alissa Kutšumova

Treener:

Indrek Lillsoo

 vvAnna Dievskaja 2018 EMV TD2 2006 ja nooremad parim mängija.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parim mängija Anna Dievskaja ja

vvEva Parik 2018 EMV TD2 2006 ja nooremad parim väravavaht.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parim väravavaht Eva Parik, mõlemad Reval-Sport/Tallinna Spordikool.

Võistkondade parimad mängijad:

   

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

Angelika Ostrovskaja

Reval Sport/Tallinna Spordikool

Alima Simacheva

Reval Sport/Kopli

Sandra Saarestik

HC Kehra

Alina Bai

HC Pärnu

Anastasia Urõvskaja

Reval Sport/Lasnamäe

Emma Afanasjev

SK Tapa

Turniiri parim mängija Anna Dievskaja ja parim väravavaht Eva Parik, mõlemad Reval-Sport/Tallinna Spordikool.

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP