Reval-Sport/Tallinna Spordikool on 2017 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

06.11.2017

Reval-Sport/Tallinna Spordikool on 2017 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

21.-22.oktoober 2017 toimus Kehra Spordihoones tütarlaste B vanuseklassi karikavõistlus käsipallis. Kuus naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis läbi. B vanuseklassis mängisid mängijad 2001 ja nooremad.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool 1 treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. HC Kehra treenerid Kaupo Liiva, Indrek Lillsoo
3. Reval-Sport/Kopli treener Sergei Isajev
4. SK Tapa treener Mare Neps
5. Reval-Sport/Tallinna Spordikool 2 treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
6. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak

Turniiri parimaks mängijas valiti Polina Gobatšjova Reval-Sport/Kopli ja parmaks mängijaks Maria Mironova Reval-Sport/Tallinna Spordikool 1.

 

IMG_3497.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Reval- Sport/Tallinna SK 1

1

Anastasija Bušina

2

Anna Rakov

3

Elina Tšerkassova

4

Jelizaveta Kavunenko

5

Tatjana Kavunenko

6

Anastasia Laanet

7

Maria Mironova

8

Karina Paju

9

Jana Snezitskaja

10

Angelika Salk

11

Jana Sološenko

12

Kristina Suzdaleva

13

Diana vassiljeva

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

 

IMG_3475.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

HC Kehra

1

Lili-Marleen Püi

2

Valerija Kovjatinets

3

Karina Mere

4

Karoliine Vijard

5

Milana Leoke-Bosenko

6

Katriin Sirel

7

Marilii Alle

8

Merili Heinla

9

Heete Kuuskla

10

Vlada Novikova

Treener:

Kaupo Liiva

Treener:

Indrek Lillsoo

 

 

IMG_3470.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

Reval- Sport/Kopli

1

Darja Kažan

2

Alina Navina

3

Olesia Juzova

4

Tatjana Kušnir

5

Marija Kuropjatnik

6

Polina Gorbatšjova

7

Anna Šibanova

8

Maria Savinova

9

Angelina Samoylova

10

Elina Mitrofanova

11

Anastasija Pugatšova

12

Valeria Pavlenko

Treener:

Sergei Isajev

 

IMG_3457.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parimaks mängijas valiti Polina Gobatšjova Reval-Sport/Kopli ja

IMG_3453.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parmaks mängijaks Maria Mironova Reval-Sport/Tallinna Spordikool 1

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Diana Vassiljeva

SK Reval Sport/Tallinna SK 1

2.

Karina Mere

HC Kehra

3.

Polina Gorbatšjova

SK Reval Sport/Kopli

4.

Mia-Marii Tedrekull

SK Tapa

5.

Diana Bazhanova

SK Reval Sport/Tallinna SK 2

6.

Anastasia Londak

SK Reval Sport/Lasnamäe

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP