Reval-Sport/Padise ei lasknud AMV House/Põlva SK naiskonnal ennast teist korda üllatada

18.02.2018

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel sai tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise kodus 35:23 (17:10) jagu AMV House/Põlva SK-st ning kerkis tabelijuhiks.

Naiskondade esimese omavahelise kohtumise oli teatava üllatusena võtnud Põlva 30:27 ja ka teise ringi matš algas võrdselt, kui 18. minutil särasid tablool viiginumbrid 7:7. Poolaja lõpp kuulus aga Padisele, kelle seitsmeväravalises eduseisus mindi puhkepausile. Esimese pooltunni lõpus sattus hoogu Marie Urvik, kelle arvele kanti viimase seitsme minutiga viis tabamust. Teisel poolajal suurendas tiitlikaitsja vahet ning võttis 12-väravalise võidu.

Padise resultatiivseimad mängijad olid Maarja Põldver 10, Urvik ja Alina Chernikova 7 ning Kim Ly Hoang 6 tabamusega. Põlva suurimateks skooritegijateks osutusid Janeli Patrail 6, Helena Anijalg ja Teele Utsal 5 ning Selma Rein 3 väravaga.

Tabeliseis: Reval-Sport/Padise 10 (6-st mängust), Reval-Sport/Mella 10 (6), AMV House/Põlva SK 6 (6), SK Tapa 2 (5), HC Tallinn 0 (5) punkti.

Meistrivõistlused jätkuvad 20. veebruaril, kui SK Tapa võõrustab algusega kell 18.00 HC Tallinnat.