Reval-Sport võitis Tabasalu naiskonda, Kehra ja Tapa pidasid tasavägise lahingu

18.03.2021

Naiste käsipalli Eesti meistriliigas alistas Reval-Sport täna Tabasalu/Audentese, kaks päeva tagasi oli Kehra napilt parem Tapast.

Reval-Sport oli poolajaks Audentese vastu ees 15:7, kogu kohtumine võideti seisuga 34:22. Polina Gorbatsjova viskas võitjate poolt 18 väravat, Maarja Treiman panustas kaheksa tabamusega, Samoylova Angelina lisas neli väravat, kaks tabamust kanti Milena Podziguni arvele, ühe said kirja nii Anna Mändmaa kui Diana Purtova.

Tapa poolt viskasid kuus tabamust Teele Utsal ning Elle-Liis Liivas, Simona Koppel ja Laura Kärner panustasid kolme väravaga, Merit Moro lisas kaks, Gertu Jõhvikas ja Cristlin Kuldmaa ühe värava.

Juba teisipäeval kohtusid omavahel Tapa ja Kehra, kelle lahing lõppes kehralaste 32:31 võiduga. Kehra skoorijad: Milana Leoke-Bosenko 12, Karoliine Vijard ja Merili Heinla ja Karina Adissova 4, Kristi Vaino ning Heete Kuuskla 3, Alina Krutitšenko 2.

Tapa resultatiivseimana sai Jenni Horn käe valgeks kaheksal korral, Marie-Johanna Kippar ja Karina Kuul panustasid kuue tabamusega, Jete Lisett Neeroti kontosse jäi neli väravat, Eleri Õun lisas kolm, nii Keili Kadak kui Carola Kuul kaks väravat.

Fotol Reval-Sport naiskond

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP