Pühapäeval selgub Tallinnas Eesti naiste käsipallimeister

22.05.2021

Pühapäeval selgub Tallinnas Eesti naiste käsipallimeister

Pühapäeval toimub Kristiine Spordihallis naiste käsipalli meistriliiga otsustav finaalmäng, kus medalid jagavad Reval-Sport ja Reval-Sport/Mella. Esimeses kohtumises leppisid võistkonnad 21:21 (12:9) viigiga. Naiste meistrivõistluste võitja selgub eurokarika põhimõttel, kus parimad selguvad kahe mängu kokkuvõttes. 

“Meie keskmine kaitse pidas väga hästi, kuid äärtest lasime vastased liiga lihtsalt viskele ning rünnakul ei suutnud ise oma viskeid realiseerida,” võttis Reval-Spordi kogenud koondislane, Janeli Patrail, kokku esimese kohtumise. 

Kolmapäevane mäng kulges finaalile omases närvilises õhkkonnas ning kuigi kogenum Reval-Sport sai esimesel poolajal juhtohjad oma kätte, suutis teisel poolajal emotsionaalsemalt võidelnud Mella siiski mängu lõpuks viigi välja võidelda. 

“Esimene kohtumine peab nüüdseks unustatud olema ning pühapäevasele mängule läheme peale juba uue plaaniga ja peame lihtsalt rünnakul realiseerimisel kindlamad olema. Õpime oma vigadest ning loodetavasti jätkavad kaitse ja väravavaht head tööd,” vaatas kolmapäeval oma võistkonda kolme väravaga aidanud Patrail ette otsustavale kohtumisele. 

Reval-Sport on võitnud eelmised kaks meistritiitlit, kuid Mellat võib siiski pidada selle sajandi edukaimaks naiste võistkonnaks, kui viimasest seitsmeteistkümnest kullast on omale võetud lause kolmteist. Kas Reval-Sport pikendab oma võitude seeriat või võtavad Mella naised oma neljateistkümnenda tiitli? See selgub juba homme. 

Naiste käsipalli meistriliiga kohamängud:

Finaalmängud:

19.05.2021 19:00 Reval-Sport – Reval-Sport/Mella 21:21(12:9)

23.05.2021 14:00 Reval-Sport/Mella – Reval-Sport

Pronksimängud:

18.05.2021 19:30 HC Tabasalu/Audentes – HC Kehra 24:29 (12:17)

25.05.2021 19:00 HC Kehra – HC Tabasalu/Audentes  

Mänge on võimalik vaadata otse Eesti Käsipalliliidu YouTube kanalil.

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP