Põlva Spordikooli 1 võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

15.12.2019

Põlva Spordikooli 1 võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

14.-15. detsember 2019 toimusid Kehra Spordihoones ja Tapa Spordikeskuses noormeeste D (2007 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2019 karikavõistluste käsipalli kohamängud. Kehras mängiti A-finaalturniiri kohtadele 1.-6. ning Tapal mängiti B-finaalturniiri kohtadele 7.-12. Mõlemal turniiril mängisid võistkonnad ühe korra omavahel turniirisüsteemis läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1.    Põlva Spordikool 1  treenerid Rein Suvi, Heli Sadam
2.    HC Kehra  treener Indrek Lillsoo
3.    HC Pärnu/Paikuse  treener Toomas Heinla
4.    HC Tallinn/Mustamäe  treenerid Ragnar Põldma, Ülar Mere
5.    Alatskivi Spordiklubi Juku treenerid Priit Allikivi, Merilin Must, Mari-Liis Must
6.    Tallinna Käsipalliakadeemia 1  treenerid Sander Traks, Martin Kokkuta
7.    HC Viimsi  treener Jarno Nurm
8.    Põlva Spordikool 2  treenerid Henri Sillaste, Lagle Muuga, Kairi Treier
9.    HC Tallas  treener Mihkel-Matteus Luik
10.  Tallinna Käsipalliakadeemia 2  treener Heldur Sepp
11.  Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Aron Jaanis
12.  Viljandi Spordikool  treener Marko Koks

2019 EKV PD2007 karikavõitja Põlva Spordikool 1.jpg

I

Põlva Spordikool 1

1

Jass Einassoo

2

Egert Land

3

Aron Oberg

4

Airon Saarna

5

Karel Kangro

6

Gervin Vissov

7

Kermo Kuklase

8

Sven-Byron Mitt

9

Ron-Robin Kurisoo

10

Rasmus Villako

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Heli Sadam

 2019 EKV PD2007 II koht HC Kehra.jpg

II

HC Kehra

1

Martin Lepik

2

Stener Sirel

3

Hendrik Lillsoo

4

Martin Kikkas

5

Nikolai Nazaruk

6

Gregor Jaanus

7

Andri Jaanus

8

Tom-Simion Treiman

9

Timo Roomere

10

Denis Kulberg

Treener:

Indrek Lillsoo

 2019 EKV PD2007 III koht HC PärnuPaikuse.jpg

III

HC Pärnu/Paikuse

1

Rowan Patrick Aringo

2

Gerrit Järv

3

Gregor Jegorov

4

Gregor Soomets

5

Janar Priivits

6

Välek Raiesmaa

7

Jan Bret Maiste

8

Gregor Niine

9

Marlon Aonurm

10

Kaur Kuusk

11

Sander Malinovsky

12

Hendri Hapsalo

13

Jarek Kuldmaa

14

Kristiin Kink

Treener:

Toomas Heinla

 

 2019 EKV PD2007 turniiri parim mängija Aron Oberg.jpg

 Turniiri parimaks mängijaks valiti Aron Oberg Põlva Spordikool 1 võistkonnast

 

2019 EKV PD2007 parim väravavaht Kermo Kuklase.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Kermo Kuklase Põlva Spordikooli 1 võistkonnast

  

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Sven-Byron Mitt

Põlva Spordikool 1

2.

Martin Kikkas

HC Kehra

3.

Välek Raiesmaa

HC Pärnu/Paikuse

4.

Oskari Sepa

HC Tallinn/Mustamäe

5.

Uku Suursild

Alatskivi Spordiklubi Juku

6.

Riko Reitel

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

7.

Erick Ungefug

HC Viimsi

8.

Oskar Härmits

Põlva Spordikool 2

9.

Erik Maidla

HC Tallas

10.

Oliver Kollo

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

11.

Patrik Lõsov

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

12.

Kaspar Oja

Viljandi Spordikool

 

 Lisainfo:  http://handball.ee/est/2019-EKV-PD

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP