Põlva Spordikool on 2018 EV 100 meister noormeeste A vanuseklassi käsipallis

25.03.2018

Põlva Spordikool on 2018 EV 100 meister noormeeste A vanuseklassi käsipallis

Eesti meistrivõistlused noormeeste A vanuseklassi (1999 ja hiljem sündinud) vanuseklassi käsipallis toimus kahes etapis. Esimene etapp mängiti 26.-28.01.2018 Valgas ja teine etapp 23.-25.01.2018 Põlvas, Mesikäpa Hallis. Seitse meeskonda mängisid kaks korda turniirisüsteemis omavahel läbi.
Võistlus kuulub EV100 spordiprogrammi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Põlva Spordikool treener Kalmer Musting
2. HC Tallas/ Tallinna Spordikool treener Jüri Lepp, Eddy Leitsar
3. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
4. Aruküla/ Valga Käval treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
5. HC Kehra treener Mart Raudsepp
6. SK Tapa treener Elmu Koppelmann
7. HC Viimsi treener Ahmed Porkveli


Võistluste parimaks mängijaks valiti Alfred Timmo Põlva Spordikoolist, parimaks väravavahiks Armis Priskus HC Tallas/Tallinna Spordikoolist, parimaks kaitsemängijaks Simon Drõgin Viljandi Spordikoolist.

 

2018 EMV I koht Põlva SK (lõbus).JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Põlva Spordikool

1

Kevin Klaus

2

Jaanus-Peeter Rüütli

3

Marken Järv

4

Keiro-Peeter Kottisse

5

Alfred Timmo

6

Mathias Rebane

7

Raimond-Eric Jaanus

8

Christofer Viilop

9

Taniel Sermat

10

Tõnis Kase

11

Sander Nemvalts

12

Fred-Eric Kärblane

13

Ranar Pügi

14

Kris-Norman Lavrikov

15

Nikita Ossimov

Treener:

Kalmer Musting

 

 

2018 EMV II koht HC Tallas Tallinna SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II HC Tallas/Tallinna Spordikool
1 Evert Priks
2 Reio Remmel
3 Jaan Läänmäe
4 Martti Viitkar
5 Markus Mädo
6 Tambet Härma
7 Kert Liinat
8 Greg Gornischeff
9 Kalev Kütt
10 Ruslan Savisko
11 Thomas Trumm
12 Edvin Luiska 
13 Armis Priskus
14 Alex Künnapas
15 Martin Arm
Treener: Jüri Lepp
Treener: Eddy Leitsar

 

 

2018 EMV III koht Viljandi SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Viljandi SK
1 Kevin Hunt
2 Aleksander Pertelson
3 Oliver Ruut
4 Simon Drõgin
5 Mait Allas
6 Richard Mutli
7 Alex Toom
8 Kevin Paljuväli
9 Sander Rohtla
10 Raul Peet
11 Kevin Toom
12 Mihkel Lõpp
13 Martin Allikalt
14 Henn-Hendrik Sepp
15 Kristo Kungla
Treener: Marko Koks

 

2018 EMV PA Parim mängija Alfred Timmo Põlva SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Võistluste parimaks mängijaks valiti Alfred Timmo Põlva Spordikoolist,

 

2018 EMV PA Parim väravavaht Armis Priskus HC Tallas Tallinna SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Armis Priskus HC Tallas/Tallinna Spordikoolist,

2018 EMV PA Parim kaitsemängija Simon Drõgin Viljandi SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks kaitsemängijaks Simon Drõgin Viljandi Spordikoolist.

 Võistkondade parimad mängijad:

1. Tõnis Kase Põlva Spordikool
2. Markus-Oliver Mädo HC Tallas/Tallinna Spordikool
3. Martin Allikalt Viljandi Spordikool
4. Karl- Martin Kiis Aruküla/Valga Käval
5. Sergio Silver Kreegimaa HC Kehra
6. Martin  Saar SK Tapa
7.Gregori Torger HC Viimsi

Võistluste info

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP