Põlva Spordikool on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

26.11.2017

Põlva Spordikool on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

24.-26.november 2017 toimus Põlvas Mesikäpa Hallis ja Põlva Spordikeskuses selle aasta noormeeste D (2005 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlus käsipallis. Viisteist meeskonda oli jagatud alagruppidesse, kus mängiti üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi. Pärast alagrupimänge mängiti kohamängud. 

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Põlva Spordikool 1 treener Kalmer Musting
2. HC Tallas treener Kaspar Lees
3. Spordiklubi Tapa treener Elmu Koppelmann
4. HC Tallinn 1 treener Madis Kokkuta
5.HC Kehra treener Mart Raudsepp
6. HC Pärnu treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
7. Põlva Spordikool 2 treener Rein Suvi
8. Viljandi Spordikool treener Rasmus Ots
9.HC Tallinn 3 treener Andres Joosep
10. Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
11. HC Tallinn 2 treener Heldur Sepp
12. HC Viimsi treener Jarno Nurm
13. Valga Käval treener Andris Uibo
14. HC Tallinn 4 treener Vahur Vetevool
15. HC Tartu treenerid Mihkel Keldoja, Klaus-Peeter Rüütli

 

 

2017 EKV PD I koht Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Põlva Spordikool 1

1

Hendrik Bleive

2

Marten Hinn

3

Andero Hääl

4

Kaspar Karolin

5

Reio Kähr

6

Alar Mattus

7

Indrek Niinepuu

8

Dravol Paalmann

9

Aron Saarna

10

Martin Veiko

Treener:

Kalmer Musting

 

 

2017 EKV PD II koht HC Tallas.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

HC Tallas

1

Kenneth Uuetoa

2

Kaspar Padjus

3

Rico Romet Peterson

4

William Aruvee

5

Jan Marten Sikkar

6

Ervin Peder

7

Nikita Smirnov

8

Andreas Arder

9

Marcus Martson

10

Kristjan Oliver Saul

11

Karl-Marten Saar

12

Henri Markus Takkis

13

Andre Ansip

14

Markus Arik

Treener:

Kaspar Lees

 

 

2017 EKV PD III koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

SK Tapa

1

Kristjan Kärt

2

Meelis Metsa

3

Sten Pullisaar

4

Kevin Kask

5

Aleksander Vassiljuk

6

Nevil Kütt

7

Trivo Vaigurand

8

Daniel Tamuri

9

Risto Kari

10

Jan Valdman

11

Kristofer Püss

12

Andero Pihlak

13

Keimo Jürnas

14

Valter Võsuri

15

Patrik Lõsov

Treener:

Elmu Koppelmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 EKV Parim mängija HC Tallas Kenneth Uuetoa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kenneth Uuetoa HC Tallas ja

 

2017 EKV PD Parim väravavaht Põlva SK Alar Mattus.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Alar Mattus Põlva Spordikool 1 võistkonnast.

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Aron Saarna

Põlva Spordikool 1

2.

Andre Ansip

HC Tallas

3.

Sten Pullisaar

SK Tapa

4.

Marten Joorits

HC Tallinn 1

5.

Alvar Soikka

HC Kehra

6.

Ats-Kaarel Kaljuvee

HC Pärnu

7.

Egert Land

Põlva Spordikool 2

8.

Kimon Volkov

Viljandi Spordikool

9.

David Nugis

HC Tallinn 3

10.

Oliver Maasik

Aruküla SK

11.

Jasper Arnover

HC Tallinn 2

12.

Georg Gustav Kont

HC Viimsi

13.

Ken Rasmus Kiis

Valga Käval

14.

Oliver Vetevool

HC Tallinn 4

15.

Mihkel Võro

HC Tartu

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP