Põlva Spordikool 1 on 2017 Eesti meister noormeeste D vanuseklassi käsipallis

21.05.2017

Põlva Spordikool 1 on 2017 Eesti meister noormeeste D vanuseklassi käsipallis

Selle aasta noormeeste D vanuseklassi Eesti meistrivõistlus toimus kolmes etapis, kus üksteist meeskonda mängisid üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. Põhiturniiri kuus paremat meeskonda mängisid A finaalis kohtadele 1.-6., ülejäänud meeskonnad mängisid kohtadele 7.-11.
Võistlused toimusid: 10.-12.02.2017 Arukülas, 31.03.-02.04.2017 Viljandis, 19.-21.05.2017 Kehras.

Lõppjärjestus:
1. Põlva Spordikool 1 treener Kalmer Musting
2. Spordiklubi Tapa treenerid Elmu Koppelmann, Aron Jaanis
3. Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
4. HC Tallas treener Kaspar Lees
5. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
6. HC Tallinn 1 treener Madis Kokkuta
7. Põlva Spordikool 2 treener Kalmer Musting
8. HC Kehra treenerid Kaupo Liiva, Mart Raudsepp
9. HC Tallinn 2 treener Heldur Sepp
10. Valga Käval treener Andris Uibo
11. HC Pärnu treenerid Toomas Heinla, Johanna Lepp, Merili Heinla

Tulemused

I koht Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Põlva Spordikool 1

1

Karl Markus Kannel

2

Hendrik Kink

3

Randel Matthias Lepp

4

Alar Mattus

5

Reno Ostra

6

Lex Trevor Parman

7

Aron Saarna

8

Kevin Tühis

9

Joonas Vassiljev

10

Tauri Vijar

11

Andero Viljus

12

Dravol Paalmann

Treener:

Kalmer Musting

 

II koht Tapa SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

SK Tapa

1

Ilja Kosmirak

2

Karl Kramm

3

Marcus Rättel

4

Madis Valk

5

Karl Kanna

6

Robin-Gregor Müntser

7

Jan-Egert Valdmann

8

Kevin Kask

9

Meelis Metsa

10

Aleksandr Vassiljuk

11

Kristjan Kärt

12

Daniel Tamuri

13

Kristofer Püss

14

Trivo Valgurand

15

Sten Pullisaar

16

Nevil Kütt

Treener:

Elmu Kopelmann

Treener:

Aron Jaanus

 

III koht Aruküla SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

Aruküla SK

1

Aron Leppik

2

Mattias Paenurm

3

Ainar Rätsep

4

Arno Vare

5

Hendri Schmiedemann

6

Johannes Paju

7

Rico Lohk

8

Uku Alvela

9

Egert Penu

10

Gerrit Lehe

11

Henrik-Nordheim Vilberg

12

Robin Tedrema

13

Karmo Liiv

14

Marek Kopli

15

Kristofer Liedemann

Treener:

Toivo Järv

Treener:

Andrus Rogenbaum

 

Turniiri parim mängija Randel Matthias Lepp Põlva SK 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võistluste parimaks mängijaks valiti Randel Matthias Lepp Põlva Spordikool 1 võistkond,

 

Turniiri parim väravavaht Madis Valk Tapa SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parim väravavaht Madis Valk SK Tapa.

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Põlva SK 1

Kevin Tühis

2.

SK Tapa

Ilja Kosmirak

3.

Aruküla SK

Mattias Paenurm

4.

HC Tallas

Kert Aaver

5.

Viljandi SK

Robin Liinsoo

6.

HC Tallinn 1

Robert Lillenberg

7.

Põlva SK 2

Kevin Pütt

8.

HC Kehra

Sander Lissakov

9.

HC Tallinn 2

Mark Lillenberk

10.

Valga Käval

Kristo Roosik

11.

HC Pärnu

Kristjan Heinla

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP