Põlva KPK/Põlva SK võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

31.10.2021

Põlva KPK/Põlva SK võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

29.-31. oktoober 2021 toimusid Mesikäpa Hallis noormeeste C (2007 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 31. oktoober mängisid võistkonnad kohamänge 1.-6. koht ja 7.-10. koht.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:

1. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Rein Suvi, Henri Sillaste

2. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks

3. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Heldur Sepp

4. Alatskivi SK Juku  treenerid Priit Allikivi, Merilin Must, Mari-Liis Must

5. HC Tallas/Tallinn  treener Ragnar Põldma

6. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

7. HC Tallas  treener Mihkel-Matteus Luik

8. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Aron Jaanis

9. Aruküla SK  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

10. Põlva KPK/Võru  treener Arvi Karpats

 

I koht EKV 2021 C klass Põlva KPK-Põlva SK(väiksed).JPG

I

Põlva KPK/Põlva SK

1

Jass Einassoo

2

Egert Land

3

Aron Oberg

4

Airon Saarna

5

Sven-Byron Mitt

6

Ron-Robin Kurisoo

7

Oskar Härmits

8

Kevin Piir

9

Rainet Vool

10

Kristofer Vaino

11

Joonas Leis

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Henri Sillaste


 II koht EKV 2021 C klass Viljandi KK-Viljandi SK-Pärnu (väiksed).JPG

II

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

1

Sander Mägimaa

2

Roven Hurt

3

Janar Priivits

4

Silver Leetmaa

5

Marlon Aonurm

6

Maru Reinup

7

Gregor Jegorov

8

Gregor Soomets

9

Sten Kukk

10

Kaspar Oja

11

Gerrit Järv

12

Hendri Hapsalo

13

Rainer Järmut

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Marko Koks

  

III koht EKV 2021 C-klass Tallinna Käsipalliakadeemia (väiksed).JPG

III

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Martin Vihvelin

2

Siim Järve

3

Markus Kasemaa Jarl

4

Oliver Kollo

5

Ian Molotov

6

Gregor Kalviste

7

Bert Polma

8

Andre Martin Hermaste

9

Renar Karu

10

Riko Reitel

Treener:

Heldur Sepp

 

 EKV 2021 C klass parim mängija Aron Oberg Põlva KPK-Põlva SK (väiksed).JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Aron Oberg Põlva KPK/Põlva SK meeskonnast

 EKV 2021 C klass parim väravavaht Joonas Leis Põlva KPK-Põlva SK (väiksed).JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Joonas Leis samuti Põlva KPK/Põlva SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Jass Einassoo

Põlva KPK/Põlva SK

2.

Gregor Jegorov

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

3.

Martin Vihvelin

Tallinna Käsipalliakadeemia

4.

Mathias Alois Katsan

Alatskivi SK Juku

5.

Toomas Pertel

HC Tallas/Tallinn

6.

Tristan Torm Roosi

HC Viimsi

7.

Oliver Nobel

HC Tallas

8.

Tõnis Valk

SK Tapa/Tapa VSK

9.

Aron Sepp

Aruküla SK

10.

Tim Külla

Põlva KPK/Võru


Lisainfo: http://handball.ee/est/2021-EKV-PC 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP