Padisel ja Harju- Ristil toimus tütarlaste TERE miniliiga etapp käsipallis

20.01.2018

Padisel ja Harju- Ristil toimus tütarlaste TERE miniliiga etapp käsipallis

Tütarlaste hooaja teine TERE Miniliiga võistlussarja etapp toimus laupäeval 20.01.18 Padise Põhikooli võimlas ja Risti Põhikooli võimlas. Võistlustel osalesid 2007, 2008 ja 2009 või hiljem sündinud tütarlaste võistkonnad. Kokku osales 20 võistkonda.

Tüdrukud 2007 võistlusklassis võidutses teist etappi järjest SK Tapa tütarlaste võistkond, tüdrukud 2008 võistlusklassis võitis samuti SK Tapa võistkond ning kõige nooremate tüdrukute 2009 vanuseklassis võitis seekord Reval-Sport/Kopli tüdrukute võistkond.

Võistlussarja toetab TERE piimatööstus.

Tulemused:
2007 vanuseklass
1. Spordiklubi Tapa  Emma Afanasjev, Heleriin Kippar, Laura Jaanis, Laura Horn, Antonina Petrova, Kamilla Kärt, Karolina Trestip, Iti Gulbis treener Mare Neps
2. Reval-Sport/ Lasnamäe 1 Anastasia Urõvakaja, Kristina Hodorenko, Anna Koop, Anna Kolesnik, Arina Sorokina treener Marina Politova
3. Reval-Sport/Mustamäe Jelizaveta Belova, Katarzina Gasinska, Anastasia Karpova, Ksenija Korob, Uljana Krutšinina, Tiina Oksner, Milena Romanova, Anastasia Soboleva, Veronika Tširinda treener Jelena Mihailova
4. Reval-Sport/Kopli
5. Sõmeru
6. Padise
7. Reval-Sport/Lasnamäe 2
8. Reval-Sport/Lasnamäe 3

2008 vanuseklass
1. Spordiklubi Tapa Laivi Milvaste, Kristlin Ruiso, Annemari Tali, treener Mare Neps, Aron Jaanis
2. Reval-Sport/Mustamäe Tatjana Beljakova, Valeria Jeleferevskaja, Jelizaveta Kozlova, Alesja Kuznetsova, Marta Ovsjannikova, Ksenia Pallase, Elizaveta Rumjantseva, Sofia Rusmanova, Valeria Schmidt, Darja Tsõmbaljuk, Milana Zherdeva, Milena Rudnik treener Jelena Mihailova
3.Sõmeru Agnes Höövelson, Margot Kerge, Karoli Pajusaar, Tuuli Seidelberg, Elisabeth Iskul, Mirelle - Marii Pärnsalu treener Johan Utt
4. Reval-Sport/Lasnamäe 1
5. Reval-Sport/Lasnamäe 2

2009 vanuseklass
1.Reval-Sport/Kopli Albina Kaverina, Ekaterina Sidortsova, Viktoria Verstakova, Anastasija Bogdanova, Agata Alamaa, Anna Rudeenko, Violeta Martõnkevitš treener Sergei Isajev
2.Reval-Sport/Mustamäe 1 Maia Gurjev, Darja Rajevskaja, Sabina Vilberg, Maria Prokoptšuk, Alina Katantseva, Arina Smirnova, Adelina Aidatullina, Alissa Jatskevitš treener Ella Kungrtseva
3.Padise Kristel Lont, Õie-Liis Marken, Kätlyn Tähe, Kertu Vahemaa, Britta Kärt, Eleriin Masing, Minna-Maria Pajusild treener Siiri Uusküla
4. Spordiklubi Tapa
5. Reval-Sport/Mustamäe 2
6. Aruküla
7.Reval-Sport/Lasnamäe

Informatsioon 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP