Noortesarjad avati A-klassi karikavõistluste mänguga

14.09.2019

Kui mehed avasid uue käsipallihooaja juba nädala keskel, siis laupäeval tegid noortesarjadki väikese "valestardi", kui toimus üks noormeeste A-klassi karikavõistluste mäng. Poolfinaali avakohtumises oli Viljandi Spordikool kodusaalis 27:15 (14:7) üle HC Tallasest. Kordusmängu kuupäev on veel täpsustamisel.

Tänavu peetakse A-klassis nii karika- kui meistrivõistlused kohalesõitudega, nii koosnevad ka nelja meeskonna osavõtul toimuva karikasarja poolfinaalid kahest mängust. Mullu peeti karikavõistlused turniirisüsteemis ühel nädalavahetusel ja siis võitis trofee Põlva Spordikool, Viljandi Spordikooli ja SK Tapa/Tapa Spordikooli ees.

Mulkidel oli mitmeid meistriliigakogemusega pallureid, Tallasel selliseid vaid üks ning Marko Koksi hoolealused tegidki võimsa alguse. Tallas viskas esimese värava alles üheksandal minutil ning Viljandi Spordikool sai kindla 27:15 võidu. Võitjate kasuks viskas Aleksander Pertelson kaheksa ning Mihkel Lõpp ja Simon Drõgin kuus väravat, Tallase poolel tabasid Kalev Kütt neli ning Nikita Piskunov ja Robert Parmakson kolm korda.

Pildil: Aleksander Pertelson viskas A-klassi karikavõistluste poolfinaali avamängus Viljandi Spordikooli kasuks kaheksa väravat. (Foto: Helin Potter/arhiiv).

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP