Noortekoondised osalevad Leedus turniiril

25.10.2017

Noortekoondised osalevad Leedus turniiril

Noormeeste 2002 ja 2000 rahvuskoondised sõidavad 26.oktoobri hommikul Põlvasse, kus tehakse treeningud ja sõidetakse 27.oktoobril edasi Leetu Grimbergas Cupile.

Koguneme 26.oktoobril 2017 Tallinnast kell 08:00 Ülemiste keskuse parklas IT bussi poolses osas ja sealt 2000 ja 2002 noormeeste väljasõit Põlvasse.

Mesikäpa Hallis treeningud järgmiselt:
11:00-12:30 2000 koondis
12:30-14:00 2002 koondis

18:00 -19:30 2000 koondis
19:30 -21:00 2002 koondis

Lõunasöök:
13:00 2000 koondis
14:30 2002 koondis

Õhtusöök:
20:00 2000 koondis
21:30 2002 koondis

2000 koondis noormehed:
Mathias Rebane, Sander Nemvalts, Christofer Viilop, Taniel Sermat, Raimond- Eric Jaanus, Vahur Oolup, Marten Saar, Simon Drõgin, Rauno Kopli, Markus Kask, David Mamporia, Martin Nerut, Ats Pinnonen, Nikita Ossimov treener Martin Noodla, Elmu Koppelmann

2002 koondis noormehed:
Vitali Semenkov, Taavi Vool, Naatan Pikkel, Mihkel Lõpp, Aleksander Pertelson, Sigmar Seermann, Ilja Kosmirak, Robin- Sulev Mahlakas, Sergio-Silver Kreegimaa, Endrik jaanis, Kristjan Luuk, Oliver Ruut, Nikita Makovei, Lauri Land treenerid Indrek Lillsoo, Martin Noodla, Madis Kokkuta

Tüdrukute 2000 ja 2002 koondised asuvad 26.10.17 varahommikul kell 07:00 Tallinnast Magistrali keskuse parklast teekonda läbi Põlva Leetu.

2000 tütarlaste koondis:
Teele Utsal, Tuuli Ilus, Maarja Kongi, Diana Vassiljeva, Anastassija Volkova, Kristina Suzdaleva, Selma Rein, Greete Märtson, Anhelika Lodeson, Karina Mere, Karina Adisova, Miia Marii Tedrekull, Rutt Kahre, Laura Noormets treeneri Maie Utt, Mare Neps

2002 tütarlaste koondis:
Angelika Šalk, Jana Snezitslaja, Viktoria Repetski, Alina Navina, Valeria Pavlenko, Karina Paju, Maria Mironova, Anastasija Laanet, Anastasija Bušina, Elina Tšerkassova, Merili Heinla, Heete Kuuskla, Marili Alle treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova

Janis Grinbergas memoriaal handball tournament 27.-29.10.2017 ajakava

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

1

Girls 2002

2017-10-27

13:30

LTU - LAT

"Tauras" hall

2

Girls 2002

2017-10-27

15:20

POL -EST

"Tauras" hall

3

Boys 2002

2017-10-27

17:10

LTU - EST

"Tauras" hall

4

Boys 2002

2017-10-27

19:00

BLR - ROM

"Tauras" hall

           

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

9

Girls 2002

2017-10-28

11:30

EST - LTU

"Tauras" hall

10

Girls 2002

2017-10-28

13:20

LAT - POL

"Tauras" hall

11

Boys 2002

2017-10-28

15:10

LTU-BLR

"Tauras" hall

12

Boys 2002

2017-10-28

17:00

ROM-EST

"Tauras" hall

           

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

17

Girls 2002

2017-10-29

10:00

LTU - POL

"Tauras" hall

18

Girls 2002

2017-10-29

11:50

LAT - EST

"Tauras" hall

19

Boys 2002

2017-10-29

13:50

BLR - EST

"Tauras" hall

20

Boys 2002

2017-10-29

15:40

LTU - ROM

"Tauras" hall

             

 

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

5

Girls 2000

2017-10-27

14:00

POL - EST

LEU hall

6

Girls 2000

2017-10-27

15:50

LTU-1 - LTU-2

LEU hall

7

Boys 2000

2017-10-27

17:40

UKR - LAT

LEU hall

8

Boys 2000

2017-10-27

19:30

LTU - EST

LEU hall

           

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

13

Girls 2000

2017-10-28

12:00

LTU-2 - POL

LEU hall

14

Girls 2000

2017-10-28

13:50

EST - LTU-1

LEU hall

15

Boys 2000

2017-10-28

15:40

EST - UKR

LEU hall

16

Boys 2000

2017-10-28

17:300

LAT - LTU

LEU hall

           

No.

Category

Date

Time

Match

Hall

21

Girls 2000

2017-10-29

9:30

LTU-2 - EST

LEU hall

22

Girls 2000

2017-10-29

11:20

LTU-1 - POL

LEU hall

23

Boys 2000

2017-10-29

13:20

LTU - UKR

LEU hall

24

Boys 2000

2017-10-29

15:10

LAT - EST

LEU hall

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP