Noored lõppenud naiste koondiselaagrist: meeleolu oli siin väga rõõmus

06.09.2021

Noored lõppenud koondiselaagrist: meeleolu oli siin väga rõõmus

Reedel kogunenud Eesti naiste käsipallikoondis lõpetas eile õhtul viienda trenniga intensiivse treeninglaagri

Laagri põhilisteks eesmärkideks oli peatreener Taavi Tibar seadnud koostöö parandamise ning just kaitse ja sealt kiirrünnakutesse minemise lihvimise. „Suures plaanis täitsime seatud sihid ning kuigi oli kahju, et täies koosseisus me seekord treenida ei saanud, siis andis see mulle hea võimaluse näha, kuidas nooremad mängijad naiste seas hakkama saavad,“ kommenteeris juhendaja. 

Nädalavahetusel toimunud laagris oli kaasatud ka mitmeid äsja 2004. aastal sündinute EM-turniiril hästi esinenud noormängijaid. „Naiste koondise trennides  on tase loomulikult kõvem, kuid meid üllatas positiivselt just siinne atmosfäär. Kõik saavad omavahel hästi läbi ning meeleolu on töökas, kuid samas rõõmus. Naised tegid palju nalja,“ rääkisid täiskasvanute seas oma esimesed tuleristsed saanud Simona Koppel ja Gertu Jõhvikas. 

„Loodetavasti seekordne kogunemine annab naistele ka motivatsiooni uuel hooajal veel rohkem just individuaalselt lisatööd teha. Nädalavahetusel kaardistaski meie füsioterapeut Triin Kont tüdrukute hetkeseisud ning selle järgi on neil hea edasi liikuda. Mina omalt poolt tänan ka kogu meie treenerite tiimi, kes minu elu taas lihtsamaks tegid,“ lõpetas Tibar

Naiste koondis koguneb taas detsembris, kui loodetakse juba täiskoosseisus pidada ka mõni sõpruskohtumine. 

Eesti naiste koondis treeninglaagriks:

Kerli Jõks, Teele Utsal, Simona Koppel, Gertu Jõhvikas (kõik HC Tabasalu), Darja Belokurova, Anastasija Bušina, Karina Paju, Angelika Šalk, Jekaterina Tšerneštšuk, Anastassia Volkova, Angelina Samoylova (kõik SK Reval-Sport), Kim Ly Hoang, Maarja Treiman, Janeli Laasik, Linda Veski, Aleksandra-Jennifer Mednikova (kõik Aruküla SK/Mistra)

Peatreener: Taavi Tibar, treenerid: Merit Moro ja Ella Kungurtseva, mänedžer: Sten Toomla, füsioterapeut: Triin Kont

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP