Neljanda üheväravalise võidu saanud HC Tallinn 2 kindlustas finaalturniiri koha

18.02.2018

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas kindlustas Tartu Ülikooli ja Põlva/Arcwoodi kõrval kolmanda klubina endale koha poolfinaalis HC Tallinn 2, kes alistas kodus Viljandi Spordikooli 21:20 (7:10).

Tasavägiselt kulgenud kohtumises hakkasid otsustavad sündmused arenema teisel poolajal, kui tallinlased tegid 40. minutil 12:14 kaotusseisus seitsme minutiga 6:0 vahespurdi ning võtsid tänavu juba neljanda üheväravalise võidu. Ka meeskondade esimeses omavahelises kohtumises teenis napimast napima võidu Tallinn 2, olles mulkidest üle 26:25.

Seekord olid Tallinn 2 meeskonna resultatiivseimad mängijad Martin Pihlamägi 6 ja Palle Viilu 4 tabamusega. Viljandlaste parimateks skooritegijateks kerkisid Martin Allikalt 6 ning Raiko Roosna 5 väravaga.

Seega on kolm vooru enne põhiturniiri lõppu selgumata veel vaid üks poolfinalist, kelleks saab olema Oskar või HC Kehra/Primend. Tabeliseis soosib pealinlasi, kes vajavad edasipääsuks veel vaid ühte punkti.

Esiliiga jätkub 22. veebruaril, kui Kehra/Primend võõrustab algusega kell 18.30 Põlva/Arcwoodi, kellele avaringis kaotati 17:33.

Tabeliseis 11. vooru järel: Tartu Ülikool 19, Põlva/Arcwood 18, HC Tallinn 2 15, Oskar 14, Kehra/Primend 8, Viljandi SK 6, HC Tallas 6, HC Viimsi 2 punkti.