Mesikäpa Minikäsipallimängud 2018 lõpptulemused

23.04.2018

Mesikäpa Minikäsipallimängud 2018

17. Korda toimunud Mesikäpa minikäsipallimängud on tänaseks ajalugu, mängud mängiti 21. Aprill 2018 Põlvas, Mesikäpa Hallis.

Aitäh, meie kallid toetajad – kommitööstus Kalev, piimatööstus TERE, Henkel Balti ja Auto Forte Tallinn.

Tulemused

Lõpptulemused:
Tüdrukud 2008
1. Mustamäe
Tatjana Beljakova, Alesja Kuznetseva, Valeria Jelefrevskaja, Ksenia Pallase, Milena Rudnik, Jelizaveta Rumjantseva, Milana Zherdeva, Daria Tsõmbaljuk treeenr Jelena Mihailova

2. Sõmeru
Agnes Höövelson, Mirelle-Marii Pärnsalu, Karoli Pajusaar, Tuuli Seidelberg, Kirke Tull, Margot Kerge, Anete Lillepuu, Elisabeth Iskül treener Johan Utt

3. Padise
Laura- Lisette Robas, Carmen Ehrbhck, Annapell Hunt, Kätlin Meremaa, Kristiin Kink treenerid Maria Viisitamm, Eliise Sepp

4. SK Tapa

Tüdrukud 2009
1. Mustamäe
Maia Gurjev, Adelija Kamal, Alina Katantseva, Anna-Liza Kiryakova, Jevgenia Mihhaljova, Maria Pokotšuk, Darja Rajevskaja, Sabina Vilberg treener Ella Kungurtseva
2. Padise
Eleriin Masing, Britta Kärt, Kätlyn Tähe, Kristel Lont, Õie-Liis Marken, Kertu Vahemaa, Minna Maria Pajusild treener Siiri Uusküla
3. SK Tapa
Iris- Getter Tuulemäe, Maria Staal, Janette Pullisaar, Liisa-Lotta Negus, Miia-Mirelle Lepanurm, Maribel Altmäe treener Mare Neps
4. Aruküla SK

Poisid 2008
1. Põlva Spordikool 1
Kermo Kuklase, Hardi Soidla, Kevin Piir, Robi Sermand, Oskar Härmits, Hannes Hallap treenerHenri Sillaste
2.Merivälja
Markus Kasemaa Jarl, Martin Orumaa, Karel Gustav Rei, Ian Molotov, Robin Masing, Martin Bernhardt treener Heldur Sepp
3. Pirita
Otto Kaarel Kliimask, Oliver Kollo, Oliver Sillamaa, Bert Põldma, Remi Uusoja treener Sander Traks
4. Loo
5. -6. HC Kehra
5.-6. Aruküla SK
7.-8. Randvere
7.-8. Põlva Spordikool 2
9.-10. HC Viimsi
9.-10. HC Pärnu
11.-12. Viljandi Spordikool
11.-12. Võru

Poisid 2009
1. Põlva Spordikool 1
Gabriel Haabma, Eke Varusk, Sten Kink,Miikael Markus Laine, Karlis Ilus,Karlis Rehemets treener Henri Sillaste
2. Võru
Sergo Soomets, Remi Soomets, Andre Hiir, Silari Laas, Kaspar Liivamägi treener Arvi Karpats
3. SK Tapa
Rasmus Lain, Raigo Lain, Duder Riikardo,Trevor Parts, Stiivo Rigon Müntser, Tanel Laisarv, Edison Bratsunov treener Aron Jaanis
4. Merivälja
5.-6. Aruküla SK
5.-6. Mustamäe
7.-8. Põlva Spordikool 3
7.-8. HC Kehra
9.-10. Õismäe
9.-10. HC Viimsi
11.-12. Peetri
11.-12. Põlva Spordikool 2

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP