Kolm päeva karikavõistluste alguseni: tänapäevast käsipalli viljelev HC Tabasalu/Audentes

08.10.2021

2019. aasta suvel alustanud HC Tabasalu on samuti värske tulija naiste käsipallis. Täiskasvanute sarjades osaleb üks Eesti parima noorte tüdrukute süsteemiga klubi kolmandat hooaega.

Eelmisel hooajal, kui hakati mängima Tabasalu/Audentese nime all, lõpetati Eesti karikavõistlused neljanda kohaga ning sellele eelneval aastal jäädi esimeses ringis alla hilisemale võitjale, Reval-Sport/Padisele. Kuid võistkonna põhiliseks eesmärgiks on mängiva treeneri, Merit Moro, sõnul siiski noorte areng ning kiire ja tänapäevase käsipalli näitamine.

"Meil on meeste koondise ja Audentese spordikooli treeneri, Martin Noodlaga, väga hästi toimiv koostöö ning ühiselt üritame tüdrukute mängutempot veelgi tõsta. Samas peavad kiirema mänguga säilima siiski õiged otsused ja kaitse peab muutuma veel agressiivsemaks," ütles sel hooajal peatreeneri koha Martin Noodlale andnud mängiv treener Merit Moro.

Võistkonna koosseis on püsinud võrreldes eelmise hooajaga muutumatu. Tabasalu resultatiivsemad mängijad olid mullu Teele Utsal, Laura Kärner ja Simona Koppel. Kuna tegemist on noorte mängijatega, siis võib neilt sel hooajal vaid edasiminekut oodata. Lisaks saavad paljud noored käsipallurid igapäevaselt treenida Audentese spordikoolis.

"Kahjuks on meil tänu uue saali valmimisele olnud hooaja algus natukene konarlik, kuna seetõttu saime saalitrennidega alustada tavalisest hiljem. Kuna noored mängijad hakkavad jõudma õigesse ikka, siis oleme sel hooajal lisanud neile ühe jõutreeningu, mis loodetavasti meie taset veelgi tõstab," lõpetas Moro.

HC Tabasalu esimene mäng Eesti karikavõistlustel:
11.10. 19:00 HC Kehra - HC Tabasalu/Audentes (Kehra spordihoones)

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP