Kehra/Primend pidi tiitlikaitsja suurt paremust tunnistama

02.11.2017

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga neljanda vooru avamängus sai Tartu Ülikool võõrsil 42:22 (18:12) jagu Kehra/Primendist.

Seis püsis võrdsena esimesed 13 minutit, kuid siis tegi tiitlikaitsja 5:5 viigiseisult 6:1 vahespurdi, võitis poolaja kuue tabamusega ning kogu kohtumise 20-väravalise ülekaaluga.

Tartlaste resultatiivseimad mängijad olid Rando Sein 8, Jannos Kuus 7 ning Margo Piksööt 6 tabamusega. Kehralaste suurimateks skooritegijateks osutusid Nikita Makovei 5 ja Mihhail Kašuba 4 väravaga.

Esiliiga jätkub 5. novembril kolme kohtumisega. Viljandi SK võõrustab algusega kell 16.00 Tallast, Oskar kell 16.20 Põlva/Arcwoodi ning Tallinn 2 kell 17.30 Viimsit.

Tabeliseis: Tartu Ülikool 8 (4 mängust), HC Tallinn 2 6 (3), Põlva/Arcwood 4 (3), Kehra/Primend 4 (4), Oskar 2 (2), Viljandi SK 0 (2), HC Tallas 0 (3), HC Viimsi 0 (3) punkti.