Käsipalli MM-blogi. Kapten Martin Johannson: ees ootavad uued väljakutsed!

08.01.2018

Eesti meeste koondis lõpetas MM-valikturniiri ühe võidu ja kolme kaotusega. Pühapäeval jäädi võõrsil ülisuurelt 21:39 alla Šveitsile. MM-blogiseeria viimases osas saab sõna meeskonna kapten Martin Johannson:

"Ütleme ausalt, häbi on! Meie viimane etteaste oli väärt sellest väljakoorunud tulemust. Mis halvasti läks, nägid käsipallisõbrad kahjuks teleekraanideltki. Pühapäevase mängu kohta on väga raske midagi positiivset leida. Nagu Tallinnaski, kuigi ehk pisut vähem, olime hädas šveitslaste väravavahiga.

Aga loomulikult pole see ainus põhjus. Meie poolt lohakas ja teineteist mittetoetav kaitse, staatiline ja sihitu rünnak ning tervikuna puudus mõtestatud tegevus väljaku mõlemas otsas. Samas, olles ise alati pime optimist, siis pole siin muud kui hakkame nullist pihta ja rühime edasi!

Ees ootavad uued võistlused ja uued väljakutsed. Riia-turniiril käies nägin lähemalt ka koondise vahetut järelkasvu. Uued noored tulijad on piisavalt asjalikud ja Riia "ristsed" kulusid kindlasti marjaks ära. Nüüd peavad noored ise olema järjekindlad ja töörügamist jätkama,  ei lähe kaua kui nende aeg rahvuskoondises kätte jõuab. Igal juhul – usun Eesti käsipalli helgesse tulevikku!"

Pildil: Nagu kogu ülejäänud koondiski, jäi ka kapten Martin Johannson pühapäeval Šveitsi kaitse ja väravavahi vastu hätta. (Foto: Helin Potter).

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP