Kaks päeva karikavõistlusteni: tähtsate naasjatega HC Kehra

09.10.2021

2019. aastal karikavõistluste finaali jõudnud HC Kehra on sarnaselt kahe eelnevalt tutvustatud võistkonnaga suhteliselt uus klubi naiste käsipallis. Erinevalt pika ja rikka ajalooga meeste tiimist, pidas naiskond oma esimese ajaloolise mängu alles 24. oktoobril 2018. aastal.

Eelmisel hooajal karikavõistlustel kolmanda koha saavutanud Kehra naiskonna koosseis on esmaspäevase esimese mängu eel püsinud suurte muutusteta. Suuremas mahus saavad taas treenida eelmisel aastal kaitseväes olnud naised.

"Meie treeningud läksid käima stabiilselt ning rahulikult, osadelt naistelt jah-sõna saamine võttis natukene aega. Hea on tõdeda, et treeningutega on taas liitunud eelmisel hooajal kaitseväes olnud naised, nende osavõtt kindlasti kasvatab treeningute kvaliteeti," ütles HC Kehra naiskonda koos Toomas Heinlaga treeniv Indrek Lillsoo.

Eelmisel hooajal olid Kehra resultatiivsemad mängijad Karina Adissova, Merili Heinla ja Milana-Leoke Bosenko. Seal aastal peaks neile kindlasti lisanduma Karina Mere, kes möödunud aasta veetis kaitseväes, kuid näiteks ühes karikavõistluste mängus, milles ta osales, skooris koguni kaheksa korda.

"Kuna meie võistkond koosneb noortest mängijatest, siis peaks kõik tegema sel hooajal taas ühe sammu edasi, eraldi kedagi nagu välja tuua ei tahakski. Eks mängud siis peavad näitama, kes sel hooajal esile kerkib," jätkas Lillsoo.

HC Kehral alustab karikavõistlusi esmaspäeval, kui koduplatsil minnakse vastamisi HC Tabasalu/Audentesega. "Suuri ootusi me naistele sel hooajal peale ei pane. Hea meel on, et huvitava uue tiimina on karikavõistlustega liitunud Aruküla/Mistra. Nemad ja Mella peaks teistest grammikese eespool olema. Kuid Eesti naiste käsipalliliiga eripära võiks olla see, et õigel päeval võivad siiski kõik kõiki võita," lõpetas HC Kehra treener.

HC Kehra esimene mäng Eesti karikavõistlustel:
11.10. 19:00 HC Kehra - HC Tabasalu/Audentes (Kehra spordihoones)

Pildil: HC Kehra naiskond (Foto: HC Kehra)

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP