Heasse hoogu kerkinud AMV House/Põlva SK võttis kolmanda järjestikuse võidu

30.01.2018

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel sai kolmanda järjestikuse võidu AMV House/Põlva SK, kui alistas võõrsil SK Tapa 33:30 (16:12), kellele avaringis kaotati kahe väravaga.

Tasavägiselt alanud kohtumises läksid külalised teise poolaja alguses Teele Utsali kolme tabamuse toel seitsme väravaga ette, kuid neli minutit enne mängu lõppu juhtis Põlva naiskond vaid 29:28. Otsustavad minutid kuulusid siiski mullusele pronksile Põlvale, kes võttis kolmeväravalise võidu.

Põlva resultatiivseimad mängijad olid Utsal 9 ja Selma Rein 8 tabamusega. Tapale tõid Marjette Maie Müntser ning Keili Kadak parimatena 8 väravat.

Tabeliseis: Reval-Sport/Mella 8 (5-st mängust), Reval-Sport/Padise 6 (4), AMV House/Põlva SK 6 (5), SK Tapa 2 (4), HC Tallinn 0 (4) punkti.

Meistrivõistlused jätkuvad 4. veebruaril, kui Reval-Sport/Padise võõrustab Kristiine Spordis algusega kell 18.00 SK Tapa naiskonda.