Harju-Risti võõrustas TERE Minimängud algajate tüdrukute hooaja viimast etappi

20.05.2017

Harju-Risti võõrustas TERE Minimängude algajate tüdrukute hooaja viimast etappi

Harju-Ristis toimus laupäeval 20. mail TERE Minimängude etapp algajatele tüdrukutele. Risti põhikool spordisaalis osalesid 2006., 2007. ja 2008. aastal ning hiljem sündinud tüdrukute võistkonnad. Harju-Ristis osales TERE Minimängudel algajatele 10 tüdrukute võistkonda ehk kokku oli päeva jooksul käsipalliväljakul mänguhoos ligikaudu 90 väikest käsipallurit.

Võistluspäeva hommikul toimus traditsiooniliselt noorkohtunike  koolitus. Minimängudel toimuvate kohtumiste tulemuste üle arvet ei peeta, kuid noorkohtunikud peavad väljakul jälgima, et rünnakul olev mängija teeks korraga ainult ühe põrgatuse ning et kaitsetegevuses ei esineks kehakontakti.

TERE Minimängud algajatele aitavad väikestel käsipalluritel eelkõige täiustada söödu- ja püüdmisoskust ning arendavad võistkonna koostööd. Käsipalli mängimine aitab väikestel poistel ning tüdrukutel tugevdada kehahoidu ning käte ja jalgade liigutustegevust, mille kaudu paraneb üldine koordinatsioon.

Mängupäeva lõppedes lähevad kõik lapsed koju rõõmsate ja õnnelikena, sest lisaks toredale mängulisele võistluspäevale premeerib piimatööstus TERE kõiki minikäsipallivõistkondi maitsva kingikotiga.

Harju-Risti tüdrukute etapil osalejad 

TERE Miniliiga ja Minimängude info

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP