HC Kehra võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

29.05.2022

HC Kehra võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste C-vanuseklassi käsipallis

27.-29. mai 2022 toimus Viljandi spordikeskuses noormeeste C (2007 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2022 meistrivõistlustel käsipallis. Üksteist meeskonda mängisid kahe etapi jooksul üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. Seejärel vastavalt põhiturniiri kohtadele A-finaalturniiri grupis kohamängud 1.-4., B-finaalturniiri grupis kohamängud 5.-8. ja C-finaalturniiri grupis kohamängud 9.-11.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. HC Kehra  treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp

2. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Rein Suvi, Kristi Vaino, Henri Sillaste

3. HC Tallinn  treenerid Ragnar Põldma, Ülar Mere

4. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Heldur Sepp

5. Alatskivi SK Juku  treenerid Priit Allikivi, Merilin Must, Mari-Liis Must

6. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Marko Koks, Toomas Heinla

7. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

8. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

9. HC Tallas  treener Mihkel Matteus Luik

10. Põlva KPK/Võru  treener Arvi Karpats

11. Aruküla SK  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

 

EMV 2022 C klass meister HC Kehra.jpg

I

HC Kehra

1

Nikolai Nazaruk

2

Hendrik Lillsoo

3

Martin Lepik

4

Martin Kikkas

5

Stener Sirel

6

Tom-Simion Treiman

7

Gregor Jaanus

8

Andri Jaanus

9

Timo Roomere

Treener:

Indrek Lillsoo

Treener:

Mart Raudsepp

 

EMV 2022 C klass II koht Põlva KPK_Põlva SK.jpg

II

Põlva KPK/Põlva SK

1

Aron Oberg

2

Ron-Jakob Pruss

3

Kermo Kuklase

4

Oskar Härmits

5

Joonas Leis

6

Ron-Robin Kurisoo

7

Airon Saarna

8

Kevin Piir

9

Egert Land

10

Rasmus Villako

11

Rainet Vool

12

Jass Einassoo

13

Sven-Byron Mitt

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Kristi Vaino

Treener:

Henri Sillaste

 

EMV 2022 C klass III koht HC Tallinn.jpg

III

HC Tallinn

1

Alo-Tauri Mere

2

Oskar Sepa

3

Toomas Pertel

4

Romet Klement

5

Martin sarapuu

6

Mattias Tuusis

7

Hugo Post

8

Martin Maarand

9

Artur Teder

10

Kristjan Arukaev

Treener:

Ragnar Põldma

Treener:

Ülar Mere

 

EMV 2022 C klass parim mängija Martin Kikkas HC Kehra.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Martin Kikkas HC Kehra meeskonnast

EMV 2022 C klass parim väravavaht Petr Gadalov HC Viimsi.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Petr Gadalov HC Viimsi meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Nikolai Nazaruk

HC Kehra

2.

Aron Oberg

Põlva KPK/Põlva SK

3.

Romet Klement

 

HC Tallinn

4.

Franz Lennon Abner

 

Tallinna Käsipalliakadeemia

5.

Mairold Nikitkin

 

Alatskivi SK Juku

6.

Gerrit Järv

 

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

7.

Keimo Kari

 

SK Tapa/Tapa valla SK

8.

Erick Ungefug

 

HC Viimsi

9.

Arlin Võssar

 

HC Tallas

10.

Martin Koppel

 

Põlva KPK/Võru

11.

-

 

-

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EMV-PC

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP