HC Kehra võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

12.09.2021

HC Kehra võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

10.-12. september 2021 toimusid Tapa Spordikeskuses noormeeste B (2005 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 12. september mängisid võistkonnad kohamänge 1.-6. koht ja 7.-9. koht.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:

1. HC Kehra  treenerid Janar Mägi, Indrek Lillsoo

2. Tallinna Käsipalliakadeemia  treenerid Martin Noodla, Madis Kokkuta

3. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks, Merili Heinla

4. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

5. HC Tallinn/Mustamäe  treenerid Andres Joosep, Ragnar Põldma

6. HC Tallas  treenerid Kaspar Lees, Urmas Rõuk

7. Valga KK Käval  treener Veiko Luik

8. Põlva KPK/Põlva SK  treener Rein Suvi

9. HC Viimsi  treener Vahur Vetevool

 

 EKV 2021 B klass karikavõitja HC Kehra.jpg

 

I

HC Kehra

1

Denis Leoke

2

Alvar Soikka

3

Mart Kruusalu

4

Mihkel Parm

5

Kristofer Liedemann

6

Oskar Luks

7

Martin Kikkas

8

Mattias Pärl

9

Andre-Markus Jüriöö

10

Silvar Salumäe

11

Stener Sirel

12

Denis Vinogradov

Treener:

Janar Mägi

Treener:

Indrek Lillsoo

 

EKV 2021 B klass II koht Tallinna Käsipalliakadeemia.jpg

II

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Jasper Arnover

2

Rasmus Eensaar

3

Karl Kõverik

4

Tanel Kütt

5

Markus Leidsaar

6

Hugo Liiv

7

Jesper Linkus

8

Erik Matt

9

Marti Neudorf 

10

Mikk Kaspar Piirsalu

11

Jaan Pirk

12

Peter Saan

13

Kasper Sebastian Saaremets

14

Kaur Tamme

Treener:

Martin Noodla

Treener:

Madis Kokkuta


 

EKV 2021 B klass III koht Viljandi KK_Viljandi_SK_Pärnu.jpg

 

III

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

1

Ats-Kaarel Kaljuvee

2

Georg Sillat

3

Mart Markus Klaas

4

Jaan-Paul Varik

5

Karl-Vahur Vahemets

6

Kristofer-Robin Soomets

7

Kristjan Heinla

8

Averi Hännile

9

Raian Kuusk

10

Henri Mitt

11

German Izjumov

12

Johannes Pertelson

13

Gerrit Järv

14

Gregor Jegorov

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Marko Koks

Treener:

Merili Heinla

 

EKV 2021 B klass parim mängija Alvar Soikka HC Kehra.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alvar Soikka HC Kehra meeskonnast

EKV 2021 B klass parim väravavaht Averi Hännile Viljandi KK_Viljandi SK_Pärnu.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Averi Hännile Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Kristofer Liedemann

HC Kehra

2.

Markus Leidsaar 

Tallinna Käsipalliakadeemia

3.

Karl-Vahur Vahemets

Viljandi KK/Viljandi Sk/Pärnu

4.

Aleksandr Vassiljuk

SK Tapa/Tapa VSK

5.

Kenneth Säde

HC Tallinn/Mustamäe

6.

Kaspar Padjus

HC Tallas

7.

Ken-Rasmus Kiis

Valga KK Käval

8.

Aron Saarna

Põlva KPK/Põlva SK

9.

Mihkel Liiver

HC Viimsi

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2021-EKV-PB

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP