HC Kehra on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste 2006 vanuseklassi käsipallis

16.10.2017

HC Kehra on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste 2006 vanuseklassi käsipallis

Selle aasta karikavõistlused noormeeste D2 vanuseklassi (2006 ja nooremad) käsipallis toimusid 13.-15.oktoober 2017 Harjumaal Haabneme kooli ja Randvere kooli võimlas.

Viisteist meeskonda oli jagatud kolme alagruppi, kus kõik mängisid alagrupis üks kord omavahel läbi, pärast alagrupimänge, mängiti kohamängud.

Turniir parimaks mängijaks valiti
Karlis Kalk 2017 EKV PD2 parim mängija .jpg

 

 

 

 

 

 


Karlis Kalk Põlva Spordikoolist ja

Denis Leoke 2017 EKV PD2 parim väravavavaht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Denis Leoke HC Kehra meeskonnast.

Lõppjärjestus:
1. HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp
2. Põlva Spordikool treenerid Rein Suvi, Heli Sadam
3.HC Tallas treener Kaspar Lees
4. HC Pärnu treenerid Johanna Lepp, Toomas Heinla
5.Viljandi Spordikool treener Rasmus Ots
6. HC Tallinn 1 treenerid Heldur Sepp, Madis Kokkuta
7. SK Tapa treener Elmu Koppelmann
8. Aruküla SK treener Andrus Rogenbaum
9. Valga Käval treener Andris Uibo
10. HC Viimsi treener Jarno Nurm
11. HC Tallinn 3 treener Ragnar Põldma
12. HC Tallinn 2 treener Sander Traks
13. HC Tallinn 4 treener Risto Kals
14. HC Tallinn 5 treener Leho Bernhard
15. HC Tartu treenerid Mihkel Keldoja, Klaus Peeter Rüütli

Tulemused

HC Kehra 2017 EKV PD2 võitja.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

HC Kehra

1

Denis Leoke

2

Oskar Luks

3

Denis Vinogradov

4

Andreas Kotkas

5

Silvar Salumäe

6

Andreas Onna

7

Hendrik Lillsoo

8

Martin Lepik

9

Stener Sirel

10

Martin Kikkas

11

Ronan-Memphis Annuk

Treener:

Indrek Lillsoo

Treener:

Mart Raudsepp


Põlva SK 2017 EKV PD2 II koht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

II

Põlva Spordikool

1

Egon Jakko Sing

2

Karlis Kalk

3

Romet Viljus

4

Ardi Hindrikson

5

Karl-Rasmus Suvi

6

Jass Einsassoo

7

Egert Land

8

Aron Oberg

9

Andero Pikk

10

Airon Saarna

11

Gervin Vissov

12

Henry Leek

13

Samuel Hakk

14

Egert Sing

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Heli Sadam

 

HC Tallas 2017 EKV PD2 III koht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

HC Tallas

1

Kristjan Oliver Saul

2

Karl Martin Saul

3

Henri Markus Takkis

4

Rasmus Rute

5

Daniel Vilenski

6

Karl-Marten Saar

7

Artur Ratassepp

8

Markus Arik

9

Artur Haus

10

Andre Ansip

Treener:

Kaspar Lees

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Silver Salumäe

HC Kehra

2.

Egert Land

Põlva Spordikool

3.

Andre Ansip

HC Tallas

4.

Roko Pukk

HC Pärnu

5.

Kenet Toom

Viljandi SK

6.

Jaan Pirk

HC Tallinn 1

7.

Aleksandr Vassiljuk

SK Tapa

8.

Kristofer Liedmann

Aruküla SK

9.

Romet Nõgene

Valga Käval

10.

Boris-Kaspar Pani

HC Viimsi

11.

Alo-Tauri Mere

HC Tallinn 3

12.

Joosep Sõro

HC Tallinn 2

13.

Carola Otspere

HC Tallinn 4

14.

Hannuk Vernik

HC Tallinn 5

15.

Karel Kask

HC Tartu

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP